reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za ciebie lovka :-) wrednej @ mowimy akyszzzzzzz

bede sie zbierac bo nie dojade do swoich rodzicow buziaki bede pozniej:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Atanbardzo się te kciuki przydadzą ;) A może jak się zapatrzę na nowonarodzoną córcię mojej siostry to zaskoczę :D:D:D:D bo jak narazie głaskanie brzucha nie pomaga :/
Ale za fluidki będę wdzięczna. Szczęściu trzeba pomóc ;)
Lecę się kąpać, bo od rana latam po domu w poranniku ;))
 
Woda jest po ok 20 zł w aptekach taki worek 5 litrowy w pudełku z kranikiem. W smaku jest bardzo dobra, kolor może mieć ciemny ale to z osadu.

Paluszku bardzo ładna beta. Widzisz, a Ty się niepotrzebnie martwiłaś :-)
 
witajcie kochane :-)
Basati wiem wiem dlatego tak bardzo wierze i mam nadziej ze ty tez :tak: trzymam &&&
Atan jak zagladasz na moj wykres to pewnie juz wiesz ze jak tempka nie spadnie do poziomu z I fazy i potem wroci to jest ok
trzymam &&& kobietki
 
wiem wiem :-) duzo sie tam u ciebie mozna nauczyc :-) ja tez trzzymammm za ciebie :-) roznimy sie tylko kilkoma dniami tak mi ie wydaje :-)ja juz glowe umylam z porannika sie rozebralam ciuzki zalozylam:-)a w poznaniu pochmurno :-( dwoma dniami :-) sie roznimy :-) a teraz sie zbieram i wychodze bede pozniej narazie kochane :-) nadal jestem dobrej mysli :-)
 
Ostatnia edycja:
Fiona i jak mama zareagowala ze bedzie babcia :-)?? jak sie czujesz ??

kurcze ja to mam szczescie ledwo co zainstalowalam necik i mam czas z wami pogadac to was niema :-(


Mama bardzo zadowolona z tym ze juz nie tak bardzo jak na pierwszego wnuka ale tez sie cieszy to warzne.Powiedziała jeszcze aaa teraz wzieliscie sie za dzieci jak poszłam na emeryture to dobry czas ...W pon niedziałek ide na USG prywatnie bo juz nie moge sie doczekac do 5 lipca.Jak dostane zdjecie to wam wkleje.
Dzis troche mnie głowa bolała a wczoraj tak mnie zemdliło ze myslałam ze bedzie pierwszy haft ale przeszło samo po wypiciu wody po za tym jest wszystko ok
 
Lovka, bo głaskanie brzucha przynosi szczęście ciężarnej ;)

Paluszek, piękna betka.

Niech ktoś za mnie posprząta. I deszczu mi wyśle, bo ogród mi umiera, a w studni zaczyna wody brakować, by to podlewać...
 
reklama
Atan oby te nasze cykle z roznica dwudniowa w owu byly PRZESZCZESLIWE!!!
witam nowe kolezanki i od razu trzymam &&&
Ael do ciebie mam prosbe-uzywaj jakiegos skrotu do dziury skoro ma taki nick bo jak piszesz kasia to ciagle mam wrazenie ze to do mnie bo tylko ja mam taki nick (bez urazy-bede wdzieczna :-))
Paluszku super beta!!!! i ja tez poprosze potrojne :tak:
 
Do góry