reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Jak mi sie @ rozkreci to nie wezme, bo cos mi sie cofnela hehehe, tak jedna noga tylko przyjechala wiec juz nie wiem, jakby sie nie mogla zdecydowac...
 
reklama
Wiecie co... jak ja czytam posty na forum... to sobie mysle ze ja jakas inna jestem... widze ze tu wiekszosc mierzy tem albo testy owulacyjne... a ja nic :( ani nie patrze kiedy płodne... oj jera jeera bedziesz musiala nad soba popracowac :p
 
jeśli nie zaciążysz to wcześniej czy później zaczniesz:)
u mnie też było na początku "nieświadomie" potem się zrobiło "wnikliwie" i guzik cały czas,więc ........czas pokaze
 
jeśli nie zaciążysz to wcześniej czy później zaczniesz:)
u mnie też było na początku "nieświadomie" potem się zrobiło "wnikliwie" i guzik cały czas,więc ........czas pokaze


dlatego śledze fora... żeby wiedziec "z czym to się je" :) Ciesze sie ze tu trafiłam to sie troche poedukuje :)
 
My tez z m w rozjazdach bylismy przez 9 miesiecy, no ale potem juz razem cały czas ;)))
Takze wiem jak to jest nie miec tej osoby przy sobie - no ale idzie sie przyzwyczajic jak trzeba.

Amfia tak jak lilou mowi nie bierz dupka juz , bo własnie bezdiesz miala @ slaba - pamietaj ze to progesteron jest, najprawdopodobniej masz taki nie wiadomo cobo tabletke rano jeszce wzielas i ona dziala teraz.
Co do zastrzyku - to on nie jest potrzebny - ale monitoring tak, zeby miec pewnosc ze pecherzyki pekna ładnie, bo po clo moga nie pekac, obwódka jest grubsza.:confused:
 
ja kiedys mierzyłam i sprawdzałam swoj organizm i wszystko co tylko mozliwe, ale skaczylam bo mnie to meczylo - i wszystko kreciło sie w koło cyklu a nie zycia, takze stwierdziłam ze nie warto i przestałam i jest mi z tym lepiej, spontan przedewszystkim.Owulacje czyje kiedy mam bo juz na tyle poznałam swoj organizm, a @ jest co 25-27 dni zawsze, przed laparo była zawsze co 28 dni jak w zegarku, po lapora tak sie zmieniła.
Ale kazda z nas zaczyna po jakims czasie sprawdzac swoj organizm zeby sie upewnic czy wszytsko oki, i lekarze tez maja z tego pozytek potem ;-)
 
dziś plamienia i @ brak, nie wiem co jest... (dwa dni miałam plamienia) przez to nie mierzyłam tempki, bo myslałam, że mam krwawienie i nie chciałam się pchać tam z termometrem...
u nas w stolicy od rana było pochmurno i mżawka, a teraz świeci słońce i jest cudnie...
my tez żyliśmy na odległość jeszcze na długo przed ślubem, dzieliło nas 300km... prawie przez 2,5 roku...
ale już jesteśmy cały czas razem i nie pozwolę na rozłąkę... bo było mi z tym bardzo źle...
 
Ostatnia edycja:
oczekujaca no wlasnie tak pomyslalam ze noze dupek mi ja powstrzymal i nie wiem co robic bo od jutra wychodzi mi ze clo mam brac, a jeszcze w sumie nie kupilam go ide teraz kupic. Tu na szczescie otwarte niektore apteki. Tylko sie wystraszylam ze moze @ nie przyszla i co robic??? Ale jak mowisz ze mogla mi sie przez dupka zatrzymac to wieczorem nie wezme a jutro clo zarzuce. I monitoring tez mialam w zeszlym cyklu a w tym nie kazala przylazic, pecherzyk mi ladny urosl wtedy i dostalam zastrzyk,ale teraz w tym cyklu czy sam peknie to nie wiem. A czemu mialas laparo?? Przypomnij jak pisalas juz
 
Ostatnia edycja:
Amfali - no to tak jak mosz clo od jutra i jazda;)

Laparo milam robiona bo miałam hisero robiona wczesniej i płyn mi nie przepływał przez jeden jajnik, takze było podejrzenie o nie drozny jajowod, zrobili mi laparo(oczywiscie platna- bo na nie płatna to 6 miesiecy czekac bo to był koniec roku i sie fundusze pokonczyły, a tak mialam w klinice jednego dnia i mam film z tego )
na laparo wyszło ze jajowod jest drozny ale plyn przeplywa z opóznieniem no i miałam endo 1 stopnia która mi oczyscili, histero miałam robiona bo staramy sie ju przeszło 4 lata i nie było jako takich przeciwskazan dlaczego nie ma małego szczescia.

Dopiero po laparo powtozyłam, FSH I LH i wyszło ze mam obnizona rezerwe jajnikowa(badania robiłam tutaj takze nie wierze im na 100% ;)) - tzn ze menopauza zacznie mi ise wczesniej, no a teraz moja lekark ajak jej powiedzialam o in vitro to dopiero na pomysł wpadła zeby mi zrobic badanie anty TPO i wyszło ze tam cosik nidy rydy, biore tabletki od 2 miesiecy i biosteron na poprawienie jakości jajek:-)no i zobaczymy co dalej po wizycie u innego lekarza
 
reklama
A jak tu jest z in vitro?? Jest jakies dofinansowanie, pytam o kraj w ktorym mieszkasz?? Bo ja dopiero zaczynam to wszystko wiec nie wiem jak i co?? Wiem juz ile kosztuje monitoring i zwykla wizyta, to wszystko jest takie drogie ze jak in vitro w tym kraju jest rownie drogie to se w polsce zrobie chyba jak bedzie trzeba!!!
 
Do góry