reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Witam się niedzielnie :) U nas też mgła... bryyy i zimno.... a małzon w pracy do 21 :( jak ja nie lubie siedzieć sama w domu :(
 
reklama
:)) zaczynam właśnie robić zapiski o co spytać ginkę, bo jak przyjdzie co do czego to zapomnę języka w gębie ;) i w końcu niczego się nie dowiem

jeera jaka sama, masz nas :)

u nas słońce... czasem mam wrażenie, że mieszkam na innej planecie niż Wy ;)
 
A ja dostalam @ i co mam robic bo mam jeszcze duphka na dzisiaj a od jutra clo mam brac. Czy powinnam skonczyc duphka?? Czy juz przerwac branie????
lilou
dostalas @ ?????????????????????????????????????????
nie bierz dupka,jak @ dostałaś!
a ja jeszcze nie mam ..ciotki- klotki

dostałaś @ biorac dupka....myślalm ze jak sie bierze dupka to @ nie mam jak przyjsc :/

prędzej luteinę,jak będzieszn brać to @ nie przyjdzie.
bo podnosi temp ciała i do póki ją bierzesz to organizm bedzie się zachowywał właśnie jak na ciąże.
dupek nie podnosi temp (tak wyczytałam),w ostatnim cyklu dostałam @ 2 dni po odstawieniiu
 
Ostatnia edycja:
Lilou - zgadzam sie w stu procentach co do dupka - zeby odstawic jak sie @ pojawia.


Ela dobry pomysł - ja tez zawsze zapisuje bo jak tego nie zrobie to potem siedze i na siebie kle bo poszłam do lekarza kase wywalilam a wyszłam tak samo głupia jak weszłam hahahah:-D
 
Witam się niedzielnie :) U nas też mgła... bryyy i zimno.... a małzon w pracy do 21 :( jak ja nie lubie siedzieć sama w domu :(
To co ja mam powiedziec wlasnie pozegnalam mojego na tydzien, szok! Dzis wroce z pracy w nocy do pustego domu!!!!!


oczekujaca ja mam clo od drugiego dnia cyklu wiec od jutra, ale ja nie jestem pewna czy przyszla@, rano sie lalo a teraz ustalo, ale to nie wygladalo jak plamienie, ja juz nie wiem, moze m,i sie rozkreci do jutra. A pregnyl mialam w zeszlym cyklu, w tym cyklu nic nie mowila ze mam przyjsc, kazala brac clo 2miesiace jeszcze i jak nie zaciaze to zmieni mi leczenie
lilou nie widzialam Twojej odpowiedzi bo zegnalam mojego chlopa i wzielam juz dupka rano, zostal mi jeszcze na wieczor
ela ja tez zawsze notuje pytania przed wizyta u ginki hehe
 
Ostatnia edycja:
Witam was słonecznie
u nas dzisiaj piękne bezchmurne niebo i słońce jak wiosną świeci aż miło posiedzieć na polq aż się sama buźka śmieje
my z mężulkiem działamy cały czas ale z przyjemnością bez nacisku :) dzisiaj 9 dc od pon zaczynam testować TO wiem że to może wcześnie ale co tam wole nie przegapić :)
 
my razem jesteśmy od czerwca 2009 odkąd przytaszczyłam się za małżem do Francji.wcześniej zjeźdzał na 10dni co 3 miesiące- i wielkie malżeństwo byliśmy ...


amalfi - nie bierz już dupka wieczorem!!!
przyda się w następnym cyklu
 
Ostatnia edycja:
reklama
my razem jesteśmy od czerwca 2009 odkąd przytaszczyłam się za małżem do Francji.wcześniej zjeźdzał na 10dni co 3 miesiące- i wielkie malżeństwo byliśmy ...

u nas było troszke lepiej... bo dzielilo nas tylko 250 km... czyli 2 godziny drogi:) wiec nie było żle... ale teraz jest o niebo lepiej )
 
Do góry