reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
jakie brzuszki, jakie foty...mmmm... a ruch jak na stadionie:-D
Ja przed chwila pogadałam z mamą, która niestety coraz więcej choruje i jej się tak powiedziało, że wnuka by jeszcze chciała pobawić:-(
 
Kasia.. moja mama coraz częściej rozmawia o wnukach :-) ale to nie pora na Nas z M.
bez ślubu, po "zaręczynach" z pierścionkiem z rzodkiewki :-D

ale w Twoim wieku chciałabym być już chociaż zafasolkowana :-) trzymam kciuki &&& :-)
 
Oj Madziu no dziękuję Ci za porównanie mnie z Twoim M. tym dwumetrowym pakerem..... ;/

Iwasku na mdłości, małe porcje lekkostrawne 5-7 razy dziennie, nie przejadaj się, kisiel herbata, spróbuj ssać plasterek cytryny popijając wodą chłodną mineralną.
Co do kota nie wiem, wyślę pod wieczór sms do siostry, czy ogłoszenia zawisły i jak poszukiwania wieczorne w niedzielę poszły.

Mineralna a sugerowali Ci już płeć czy jeszcze nie?

Mag no to bierz kg, ja sobię odessę sama i wyślę Ci paczką, co Ty na to. Jak weźmiesz to ja Cię pokocham :-D

A w ogóle, zaopatrzyłam się w pas ciążowy i trochę go przerobiłam, z krótkiego podwójnego zrobiłam pojedynczy długi i tak fajnie modeluje mi brzuszek :-) Ale zdjęcia i tak wam nie pokażę :p
 
Oj Madziu no dziękuję Ci za porównanie mnie z Twoim M. tym dwumetrowym pakerem..... ;/

Iwasku na mdłości, małe porcje lekkostrawne 5-7 razy dziennie, nie przejadaj się, kisiel herbata, spróbuj ssać plasterek cytryny popijając wodą chłodną mineralną.
Co do kota nie wiem, wyślę pod wieczór sms do siostry, czy ogłoszenia zawisły i jak poszukiwania wieczorne w niedzielę poszły.

Mineralna a sugerowali Ci już płeć czy jeszcze nie?

Mag no to bierz kg, ja sobię odessę sama i wyślę Ci paczką, co Ty na to. Jak weźmiesz to ja Cię pokocham :-D

A w ogóle, zaopatrzyłam się w pas ciążowy i trochę go przerobiłam, z krótkiego podwójnego zrobiłam pojedynczy długi i tak fajnie modeluje mi brzuszek :-) Ale zdjęcia i tak wam nie pokażę :p

pytałam ale powiedział że jeszcze nie widać aż tak dobrze o w pierwszej fazie są wyglądem zblizone więc nie jest mi wstanie odpowiedzieć
 
Ael moje Dziecię nie ma 2 metrów ;-) tylko skromne 190 cm :-D
Ale do szczupaków nie należy ;-) ale ja Go kocham takiego jak jest ;-)
 
Hej :) oj chwil.e mnie nie było, tylko naskrobałyście, że nie doczytam, siedzę z nosem w notatkach z metodologii, więc masakra... zasypiam.
Mineralna- gratuluję zdrowej dzidzi :)
Iwasku- nie zapomnij zdać relacji z wizyty u ginekologa :) trzymam kciuki.
Widzę, że temat wagi wiecznie żywy. No więc ja nosiłam 38, ale jedną sukienkę z Orsaya mam w rozm 36 :D (wiadomo- numeracja Orsay- ale jest!) Teraz warzę 60,7- czyli od początku ciąży przytyłam niecałe 4 kg i muszę zacząć się odżywiać zdrowiej, niestety j mam smaki na smażone, pieczone, omaszczone i najlepiej ociekające śmietaną hahahha :) niby wcinam owoce, ale... powiedzmy, że nie pogardzę frytkami, makaronem, ziemniakami, kapustą... :) także żeby przytyć w ciązy mniej, muszę zacząć zmieniać dietę hehe :) bo powinnam max przytyć wg gina ok 14kg.
 
Hej :) oj chwil.e mnie nie było, tylko naskrobałyście, że nie doczytam, siedzę z nosem w notatkach z metodologii, więc masakra... zasypiam.
Mineralna- gratuluję zdrowej dzidzi :)
Iwasku- nie zapomnij zdać relacji z wizyty u ginekologa :) trzymam kciuki.
Widzę, że temat wagi wiecznie żywy. No więc ja nosiłam 38, ale jedną sukienkę z Orsaya mam w rozm 36 :D (wiadomo- numeracja Orsay- ale jest!) Teraz warzę 60,7- czyli od początku ciąży przytyłam niecałe 4 kg i muszę zacząć się odżywiać zdrowiej, niestety j mam smaki na smażone, pieczone, omaszczone i najlepiej ociekające śmietaną hahahha :) niby wcinam owoce, ale... powiedzmy, że nie pogardzę frytkami, makaronem, ziemniakami, kapustą... :) także żeby przytyć w ciązy mniej, muszę zacząć zmieniać dietę hehe :) bo powinnam max przytyć wg gina ok 14kg.


uuu...4kg przytyłaś prawie 3 kg.\


Dziekuję
 
reklama
Ael moje Dziecię nie ma 2 metrów ;-) tylko skromne 190 cm :-D
Ale do szczupaków nie należy ;-) ale ja Go kocham takiego jak jest ;-)
No wiesz...te 10 to ma w eleganckich butach na obcasach!

Mag tylko musisz poczekać bo muszę pomyśleć jak sobie tłuszczyk odessać w warunkach domowych :-D

Dziewczyny zafasolkowane, jak będziecie karmić to dopiero z wagi zejdziecie :p
 
Do góry