reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Paluszku bardzo dobre wiadomości, leż leż niech małż koło Ciebie skacze. Mój się na mnie wydziera bym nic ciężkiego nie dźwigała i nie forsowała się...heh a ja taka nieprzyzwyczajona, że ktoś mnie wyręcza.
Jeszcze kochana zobaczysz jak maleństwo zacznie Cię kopać informując "widzisz mamuś, jestem cały i zdrowy a teraz Cię trochę pokopię!" :-)

Dagne pokaż brzuch pokaż brzuch!!!!!

Ja w sumie w tym pasie ciążowy bym sobie cykła fotkę ale mi się niee chcee strasznie.

Pyscku wiesz nic się nie zmieniło, dziewczyny zafasolkowane dobrze się czują, te starankowe na szczęście walczą nadal.

Kiniuś poczytaj na necie o dupce, ja brałam ale na podtrzymanie ciąży. Wiesz jeśli lekarz mówił Ci jak brać to bierz ten lek wg jego zaleceń. Poczytaj też na forach o tym co i jak, albo zaczekaj na Asiolka bądź Bekę albo Amalfi gdy się pojawią, bo dziewczyny wiedzą co nie co o tym.

Muszę się położyć na chwilę bo moje małe dokazuje i skopuje mi brzuch...normalnie obudzę się kiedyś z zasiniaczonym brzuchem...
 
reklama
Soglam, Ael- no pokażę, pokażę, tylko akurat tutaj nie mam na mieszkaniu kabla od tel, bo jak pisałam wcześniej jestem w trakcie przeprowadzki :) także jak dziś dojadę do domu rodzinnego, to wrzucę zdjęcie, powiem, że zaczyna być widać, bo należałam do tych szczupłych, a teraz zakryło mi dołeczki koło kości miednicy i uwypukliło brzuszek w przód, ci co nie wiedzą że jestem w ciąży pewnie myślą- przytyło się jej, albo - obżarła się :) a mąż twierdzi, że to typowo ciążowy :) i każe obcisłe rzeczy wkładać, ja narazie wolę tuniki, ale nie worki :)

A Paluszek- słuchaj lekarza i wypoczywaj :)
 
Dagne zrób komórką i z komórki wyślij sobie na komputer na komputrze załaduj na forum :p
Nie ma, mnie się pędziło do wstawienia zdjęć to i ja będę pędzić :p
 
paluszku wiec prosze lezec i sluchac pana lekarza
mnie strasznie boli podbrzusze ale pewnie to od tego pecherza była u mnie dzis sis z malenstwem własnie odjechały oczywiscie był spacerek manewrowałam wózeczkiem hehe ale juz pojechały,a tu chtyba zaraz bedzie ulewa tak wiatr sie zerwał strasznie
 
Tylko że w lapku nie mam bluetootha :) a jak mówię kabel mam w domu :) obiecuję wstawię jeszcze dziś :) o 18 wyjeżdżam po mężusia do pracy i dalej do domu :) także nie będziecie bardzo długo czekać :) no wiem, wiem- popędzałam i Ciebie, ale spokojnie z chęcią się pochwalę brzuszkiem :)
 
Tylko że w lapku nie mam bluetootha :) a jak mówię kabel mam w domu :) obiecuję wstawię jeszcze dziś :) o 18 wyjeżdżam po mężusia do pracy i dalej do domu :) także nie będziecie bardzo długo czekać :) no wiem, wiem- popędzałam i Ciebie, ale spokojnie z chęcią się pochwalę brzuszkiem :)
Kochana ja nie mówię byś przez blutacza wysłała tylko jak wysyłasz z kom smsy to i maile możesz, więc po prostu daj w opcje wysyłania "wyślij e-mail" i wpisz swój adres, a za chwilę zdjęcie będzie na skrzynce. Ja tak robię gdy nie chce mi się szukać kabla do komórki (bo ten notorycznie gdzieś znika w otchłaniach kabelkowej szafki)
 
No to czekając na zdjecia Dagne ja wklejam swoją Kropke:)
 

Załączniki

  • 2011-06-14 17.08.21.jpg
    2011-06-14 17.08.21.jpg
    14,5 KB · Wyświetleń: 25
  • 2011-06-14 17.08.26.jpg
    2011-06-14 17.08.26.jpg
    15,3 KB · Wyświetleń: 24
reklama
Po prostu jesteście niemożliwe... !!!! Żeby tyle naskrobać przez skromne 2 dni! Nonono!!! nie ładnie tak... w związku z tym mam skromne usprawiedliwienie, że przeczytałam tylko 3 ostatnie strony.
No i Mineralna gratuluje zdrowej, dużej i pęknej dzidzi, oby tak dalej ;)
Paluszku cieszę się, że jest coraz lepiej, na następnej wizycie pewnie już nie będzie żadnego plamienia i złych objawów

A tak poza tym to rozmawiałyście o smakach i ja mam cały czas smaka na kluski śląskie z sosem!!!!!!!!!! Nawet jak to pisze to mi już ślinianki pracują pełną parą! No a poza tym to na takie konkretne rzeczy... jakiś bigos, grochówka, młode ziemniaki z koperkiem itd :) a co do wagi to na razie schudłam 1 kilogram :p mam nadzieję, że nie przytyje za dużo w ciąży bo mi jest okropnie ciężko zrzucić nawet 2 kg
 
Do góry