reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

E tam, ja przed ciążą nosiłam 38 na górze, i tak zostało, 40, 42 na dole, bo mam szerokie biodra bardzo. Kiedyś schudłam do 60 kg, spać nie mogłam bo mi kości sterczały i gniotły. Miednica mi sterczała tak, że za wieszak mogłam robić. Najlepiej mi w 64 kg i tak się długo trzymałam. Ostatnio byłam chora to przytyłam, bo ja po antybiotykach natychmiast i przed ciążą startowałam z 69 kg, teraz mam 71.3. I nie jest źle :p już nie narzekam
 
reklama
Cześć wam

właśnie wróciłam z badania prenatalnego i jest wszystko ok powiedział dziecko książkowe mam mase zdjęć i szczególowy opis
 
AeI- a za co to mnie nie nawidzisz??hihi czyz by za szczypiora??:p wiesz ja serio bym wziela od ciebie te 10 kg ale jeszcze nie powiedzane ze bede caly czas szczupakiem:p hihi ja marze zeby przytyc ale dla mnie to walka bez konca chyba juz tak tyje od o 3-4 lat:p kiedys moj facet od anglika w zaocznej szkole mnie sie pyta ty zielonka a czy ty kiedys przytyjesz bo wygladasz jak doda tylko jestes chudsza hihi nigdy do dody nie bylam podobna ani troche:p ale moja kumpela tak:p i wtedy dostal przy calej klasie odpowiedz chcesz zebym przytyla??? to mniej mi tylek zatrowaj pracami i bede miala czas jesc a w dodatku moze w ciaze zajde to przytyje on tylko popatrzyl i dodal a jak w ciaze chcesz zajsc (facet 32 lata) a ja wtedy pytam czy on nie mial biologi w szkole i dodalam ze jak sie doczepi kolejny raz to mu dowale i na ktorys z rzedu zajeciach znowu to samo to mu powiedzialam ze jak mi zrobi dzidziusia to wtedy przytyje:p i zamknal sie i od tego czasu mialam spokuj
 
Witam :-).
Działo się coś ciekawego.? Nie dam rady nadrobić.
U mnie starania się zaczęły ;-). I na allegro sobie zamówię termometr tak że od przyszłego cyklu zacznę dopiero mierzyć temp.
 
reklama
Do góry