reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

mineralna ciesze sie ze wszystko dobrze

Atan ja chce zdjecie brzuszka:) pokazuj:p

Klari chyba nic takiego sie nie dzialo o kg sie rozpisalsmy:p

No i sa brzuszki ja te zbym chcial miec brzuszek a nie kurde rzeberka na wiezrchu:p masakra chyba popadam w kompleksy ze taka chuda jestem:/
 
reklama
dodane i co teraz powiecie ??wywrozycie mi tam w srodku fasolke :-) za 2 minuty musze wyjsc do pracy bo nie zdaze na 15ta :-)wiec bede wieczorkiem :-)
 
No one są na długim, a zdjęcie telefonem, albo skan? Ja też dostałam na takim pasku, ale jedyne zdjęcie dziecka jest mało wyraźne, więc go nawet nie wrzucałam, a rezsta to pojedyncze kawałki :)
 
Łłłłłłłłłłłłłoooo kobity!!! Ale Wy macie problemy :-p ja całe życie mam dużo, za dużo kg. i całe życie mi to przeszkadzało :-p a teraz stwierdziłam, że najpierw dzidziuś a później będę tracić kg, bo jeśli teraz (jakimś cudem) udało by mi się schudnąć i (jakimś cudem) zajść w ciążę, to szkoda by mi było mojej pracy :-D a swoją drogą to wolałabym być grubą spełnioną mamusią :-p chociaż Moje Kochanie (chyba z litości) mówi, że gruba nie jestem :-D ale swoje wiem trele morele :-D

Mineralna- cieszę się strasznie, że u Ciebie z dzidzią wszystko w porządku :-D

Atan- ja chcę, ja chcę zobaczyć Twój brzuszek :-D

Ael- jak Ty jesteś gruba to ja jestem księżniczka na ziarnku grochu :-D w ciąży jesteś, ot co :-D myślałaś, że Twoje dzieciątko zadowoli się maleńkim skrawkiem Twojego brzuszka i prawie nie zauważysz (?) :-D

Magneta- he he dobra jesteś :-D ja Ci mogę gratisowo oddać jakieś 15 moich kg :-D

Kasia- tęsknimyyyy!!!! :-D

Dziurko - ;-) ja jak na mnie rozmiaru nie ma w sklepie, to mówię do Mojego Kochanego- chodź, to nie jest sklep dla prawdziwych kobiet :-p
 
Mineralna nie prenatalne bo to ewentualnie później, a teraz między 12-14 tygodniem to genetyczne. A tak poza tym super, że wszystko jest ok, tak trzymaj dwupaku :-)

O widzicie macie brzuszek Atan, mój wam niepotrzebny!! :-D

Tak Mag nienawidzę Cię za tego szczypiora 34 rozmiarowego.......grrrrrrrr!

Kasiu wiesz ja też się z takich śmieje, tak niesamowicie dowartościowuje się przy takich ludziach, że aż szok :-D

Truskawcia a mam Ci napisać moją aktualną wagę na priv? Wtedy to Ty będziesz księżniczka na ziarnku grochu :p
 
Dooobryyyyy :)

Widzę że rozmawiacie o przytulankach...u mnie to wyglada tak że chęci i działania są ale z jednostronną całkowitą przyjemnością bo mi nie wolno. Skurcze macicy nie wskazane. Ale ja to sobie odbiję:-D

Miałam mieć jutro wizytę ale przełozyłam na czwartek bo mi nie powiedział gapol (a ja pierwszy raz miałam robić badanie cukru po podbiciu) że glukozę muszę kupić sama ...i dopiero dzisiaj zrobiłam.
Nie mogę się doczekac widoku naszej kruszynki ;-)
Poranne nudności w moim przypadku przeszły...w całodobowe! Jak w niedzielę zjadłam obiad i deserkiem poprawiłam to póxniej z kibelka wyjść nie mogłam . Chyba cofnęło się wszysko łącznie z tortem który jadłam na własnej osiemnastce! Pizytyw jest taki że chudnę ;)

Magduś fajnie że razem wyjedziecie. Dalej od mamusi -lepiej dla Was!
Ael kitek się odnalazł????
Mineralna jakie już duże to maleństwo!!!! Super że wszystko jest dobrze:-)

Dziewczynki ~~~~~~~~~~~~~~ fasolkujcie kochane:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
[
menorca1.th.jpg


Mój ubrany nie ciążowy ;-) i na razie niech tak zostanie

Ael kochana moja ;-) mój M. taką wagę bez ciąży osiąga jak Ty :-* także bez smutania się :-) i jeszcze raz zamarudzisz a przysięgam ,że wrócą wymioty i młody będzie kopać baaardzo mocno ;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry