reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

ło mamo kochana, człowiek na chwile do lekarza wyjdzie a tu tak bojcą !:-D
Co do brzuszków tych nieciążowych to ja tam mam oponkę nie byle jaką bo taką od tira, zapasową;-)
Ale co mi tam, jak chcę loda to jem i liżę:-), jak chce shake to piję, jak mam ochotę na karkówkę z grilla to wcinam aż mi się uszy trzęsą. A mój P. mówi, że uwielbia ten mój brzuszek i kocha każdą fałdkę....Bajerant!!!:-):-):-)

Aelreda... ja tez całe życie sie odchudzałam ale już dawno odpuściłam. Jeśli chodzi o ciuszki to mnie tylko wkurza jak mnie czasem pani w sklepie zmierzy łoczami od góry do dołu i wyjeżdża z tekstem: " Ale na panią to rozmiaru nie ma...." Wrrrrr....ale jak mi to jakiś chudzielec mówi, to odpowiadam: " Oooo dobrze, że się pani odezwała bo takier miernotki to można nie zauważyć, ominąć..."
Po chamsku ale co mi tam
 
Ostatnia edycja:
reklama
hihi ja chodze w ciuchach rozmiaru 34 czasem spodnie nawet biore w rozmiarze 32:p wiec co nie jestem szkieletorek:p ale taka moja uroda ciezko mi prytyc tak juz od dzieciaka:) denerwuje mnie to czasme bo nie mozna ciuchow dostac:p albo cos wisi jak w worku po pyrach albo jest mega opcisle:p tak zle tak nie dobrze:p ale chciala bym z 10kg zalapac wiecej i dodac sobie w pupke nozki piersi brzuszek ogolnie po calym cialku rozniesc:p hihi raz sobie kupowalam spodnie na dziale dzieciecym i czapeczke:p a najczesciej to zara i hm i spodnie hihi w orsey i telly welly bo tam maja male rozmiary i ladne a najgorsze bylo jak zima chodzilam za plaszczykiem:p masakra chyba pod koniec zimy sobie go kupilam:p

Dziura ...- to dobrze ze nie sprzedaje ciuszkow:p ale czasem dla mnie tez rozmiarow nie ma i mi pani mowi ze pare kilo by mi nie zaszkodzilo hihi ale sobie temat znalazlysmy:p
 
Ostatnia edycja:
magenta a idź z tym 34:-) Temat dobry, przecież nie każda z nas jest taka sama. Jakże nudno byłoby na tym padole łez gdyby wszyscy wyglądali tak samo.
Ja tez posture odziedziczyłam po tatusiu, jak to moja tesciowa mówi, nie otłuszczona tylko duża. No mam te 175 i sie na duża modelkę nadaje:-D
 
Ostatnia edycja:
Ja jak byłam mała to byłam pulpetem :-D W przedszkolu zaczęłam chodzić na gimnastykę sportową i tam się wyrobiłam . Ale teraz żałuje że aż tak :p
 
Aelreda... ja tez całe życie sie odchudzałam ale już dawno odpuściłam. Jeśli chodzi o ciuszki to mnie tylko wkurza jak mnie czasem pani w sklepie zmierzy łoczami od góry do dołu i wyjeżdża z tekstem: " Ale na panią to rozmiaru nie ma...." Wrrrrr....ale jak mi to jakiś chudzielec mówi, to odpowiadam: " Oooo dobrze, że się pani odezwała bo takier miernotki to można nie zauważyć, ominąć..."
Po chamsku ale co mi tam

Wiesz do mnie z takimi tekstami nie wyskakują, bo ja wyczuwam takie osoby na kilometr i wtedy na mojej facjacie rysuje się chęć mordu, więc przy mnie siedzą wszyscy cicho. Nigdy nie spotkałam się z takimi komentarzami, ale słownie potrafię przypierniczyć. Nigdy też nie spotkałam się w sklepie by sprzedawczyni do mnie podeszła i powiedziała, że nic dla mnie nie ma w tym sklepie. I dobrze...mam ciężką rękę XD
Kiedyś może bym się tak nie rzucała o takie rzeczy, nie spotkały mnie więc zawsze z jakimś uśmiechem do sklepu wchodziłam. Teraz gdy mi się dopiero charakter wyklarował nie wiem czy byłabym tak samo grzeczna jak kilka lat temu. Ja nawet pewnego komisarza z Lublina ustawiałam przez telefon, tak skutecznie że za swoją opieszałość tak przepraszał, że mi lukier przez telefon wyciekał....bleeh.

Nie cierpię ludzi co się pchają buciorami do obcego życia. Ja tego nie robię więc oczekuję od innych tego samego. Nie jestem SB, SS czy inne te durnoty i nie mam zamiaru komuś obcemu życia ustawiać.

Ale zawsze się sprawdzała prawda z uśmiechem, że gdy się do kogoś serdecznie uśmiechniemy on to odwzajemni i będzie miło i super.



Mag......już Cię nienawidzę.....
 
hihi tez chodizlam na gimnastyke artystyczna potem nie mialam sumienia i ciagle na wf musialam cwiczyc grac i wogole a teraz nawet kawalka mi sie nie chce przebiec:p ale i tak chuda jestem czasem chyba lepiej bylo jak palila bo i wiecej mi sie jesc chcialo i tylam ale szkoda zdrowia na papierosy a teraz mykam szybko po zakupy na spagheti:p i trzeba przyszykowac obiad dla ukochanego:p
 
DObry dobry ale macie temat ja sie nie wypowiem bo okazalo sie ze kurde nprzytylam z nowu i znowu blizej do 90 kg a nie do 79 ahh mam brzuszek prawie jak ciazowy ;-) tylko bez fasolki a moze z ;-) kto wie dowiem sie za 13dni ;-) temperaturka zwrosla ;-) caly czas rosnie ;-)ciekawe jaka bedzie jutro jak tak dalej pojdzie to skali na wykresie zabraknie ;-)
SkarbMamy - atan

Magda co znaczy Tzta ??bo nie skumalam ;-)zaznaczylam jak ty mowisz bo nikt inny mi nic nie podpowiedzial;-)

A ccecie moj brzunio spaslakowy zobaczyc??;-)
 
TŻ- Towarzysz Życiowy :-) albo Ten Żonaty :-D dla napalonych na Twojego faceta kobiet ;-)

Nie martw się , skali nie zabranie ;-) :*

ja już po pracy jupijajej :-)
 
reklama
ja zaraz do pracy ide a moj brzunio chcesz zobaczyc ?? decyduj szybko bo zaraz do pracy musze wyjsc\:-)
 
Do góry