reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
mam ;-) ale niewiem czy tu pisac bo a nóż przeczyta ;-)
na pierwsza rocznice dostal zegarek z grawerka daty i napisem omnia vincent amor czyli milosc wszystko zwyciezy ;-)

a na 2 rocznice myslalam zeby kupic komplet pościeli z jego ulubiona druzyna pilkarska czyli lech ;-) lub zestaw specjalnych nozy do dekoracji carving ale kupilam co innego bo poscieli nie bylo a do carvingu nie zdazylam zamowic wiec co innego dostanie ;-)

Dobranoc kochane milej nocy :-)
 
Ostatnia edycja:
Hej Laski :-D Mi również @ właściwie się skończyła, i już od dziś zaczęliśmy nowe starania :-D ale teraz (staram się przynajmniej) podchodzić do tego na luzie, z nastawieniem na bliskość i przyjemność :-D aczkolwiek na fluidki chętna jestem :-D

Witam Skarpeteczkę :-D Nick to sobie strzeliłaś nieziemski ;-) wierzę, że będzie Ci tutaj dobrze z Nami :-D

Iwasku- biedna <głaszcze> tylko nie mów, że sobie sama te zastrzyki robisz? Wytrwałości i siły życzę więc :-D ooo dawaj fluidki, dawaj my zachłanne jesteśmy ;-)

Paluszku- Ty to powinnaś po zadku dostać ;-) chciałaś być w ciąży, martwiłaś się i w ogóle, więc kiedy już w ciąży jesteś wrzuć na luz ;-) Jak będziesz tak pesymistycznie myśleć, to jak ma być okej? Stresujesz się sama, a to Ci akurat nie jest potrzebne :-) Będzie dobrze, bo musi być dobrze-nie może być inaczej :-D a suwaczek super masz :-D

Kalisia- trzymam mocno, mocno &&& :-D a Ty Nas nie zawiedź i się do starań przykładaj :-D

Soglam – jak już dzielisz fluidkami, to ja też zamawiam :-D hi hi tak dobry jest s w ciąży?? ;-) eehh ja nie wiem czy może być lepszy :-p nie narzekam ;-)

Donia- bardzo dobrze, że dzidzia dba o Ciebie- ktoś musi ;-) a jak Ty się czujesz? :-)

Atan- z tym zegarkiem to super pomysł :-D ja mojemu M. któregoś razu (na jakąś uroczystość) nieśmiertelnik kupiłam, bo fanatyk militariów jest, więc stwierdziłam, że musi mieć :-D

Kasia- miłego wypadu nad jeziorko :-D wracaj szybko i…. nie sama :-D
 
Oj to faktycznie....eh szkoda:):)
Bede wdzieczna jak cos fajnego znajdziesz:)
To planujecie jakis wyjazd przed czy po slubie??

Taki konkretny wyjazd planujemy po ślubie-niestety okres wakacyjny jest dla L. najlepszym sezonem koncertowym więc la nas wakacje to najwcześniej wrzesień :-) A przed ślubem to pewnie jak się trafi jakiś luźniejszy weekend to będziemy wykorzystywać na szybkie luzujące wypady ;-)
 
Truskawcia zaciskam mocno &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&.

Ciekawe która z nas wróci z tych wypadów z fasolką :-) Mam nadzieję, że wszystkie.!!! &&&&&&
 
Klari- ja myślę, że wszystkie :-D jak się odstresujemy to będziemy tak wyluzowane, że wrócimy w podwójnej postaci :-D

Asiol- a gdzie się wybieracie na wyprawę po ślubną? :-D a takie weekendowe wypady zawsze dobrze robią :-)
 
Truskawica nie wiemy jeszcze, szukamy czegoś fajnego i pewnie jak nam coś wpadnie w oko to zarezerwujemy albo (co w naszym przypadku jest bardziej prawdopodobne) pójdziemy na pełen spontan i znajdziemy jakąś fajną ofertę last minute i wyjedziemy z dnia na dzień :-) Myślimy głównie o Wyspach Kanaryjskich, Grecji, ostatnio nam właśnie wpadła do głowy Dominikana.... najważniejsze żeby było ciepło, pięknie i z daleka od domu, pracy i szarej codzienności chociaż przez dwa tygodnie ;-)
 
reklama
czesc dziewczynki:) mam w koncu chyba dwa dni wolnego i mam dla was czas nadrabiam i nadrabiam ale chyba wszystkiego nie nadrobie:p rozpisalyscie sie:) 3 mam kciuki za wszystkie starajace sie &&&&&&&&&&&&&&&&
i oby z tego fasolki wyszly &&&
mi @ sie na dobre skonczyla i hehe staranki niby odlozone na bok a jednak moj probuje jednak dac nam jeszcze szanse w tym roku i ciagle mi mowi o dziecku i jakos nie moze sie oprzec pokusie zostania:p a ja go gonie ze ma sie pilnowac hehe a ja biedna zagubiona nie wiem co robic czy dac sie pokusie czy odpuscic doszlam do wniosku ze kupuje testy owulacyjne i w dni plodne celibat hehe bede miala pewnosc ze w owu sie nie wstrzelimy a moze:p kto to wie hehe ale podejscie mam zachodze na przyszly rok:p

Witam nasz nowa staraczke dziure w skarpecie:p fajny nick:p:-D co tam ogolnie slychac ..??
paluszku nie martw sie bedzie dobrze zobacz jak slogam sie wziela za siebie i jaka szczesliwa spokojnych 9 miesiecy kochane zdowych maluszkow wam zycze jak i kazdej naszej ciezaroweczce:p
 
Do góry