reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Paluszku super, że wszystko w porządku, tak trzymajcie oboje :-D
A suwaczek słodki :-)

Lovka i jak tam atmosfera po kłótni? Pokochaliście się już?

Beka nie patrz na sny, wariuje Ci podświadomość to i sny będą dziwne.

Nas niedawno moi rodzice odwieźli bo ja w pociągu horror przeżyłam...Obudziłam się po 8 było ok, trochę potem zamulało ale jakoś dałam radę i szybko nudności minęły. Zebraliśmy się na pks ale jakoś mi się nie widziało jechać w trzęsącym się autobusie, więc poszliśmy na taksówkę i na pkp. Jedziemy tak mi średnio było, w połowie jazdy wyszłam do kibla bo myślałam, że pawik będzie. Nie było i zadzwoniłam do ojca by przyjechał po nas pod dworzec. Oj dobrze wiedziałam co robiłam zabierając worek na śmieci do torebki i rozkładając owy w kiblu. Wróciłam na miejsce, znowu źle, na szczęście bylimy już we wrocku...i jak mnie nie chwyciło to zdążyłam tylko złapać ten worek i całe śniadanie poszło się je.....
Wysiedliśmy wcześniej, zadzwoniłam do ojca że czekamy na innym dworcu. Trochę mi się polepszyło. Ale jadąc autem znowu mała zmułka, ale dałam radę.
W aucie dowiedziałam się, że najmłodszy kot wyskoczył z balkonu z drugiego piętra (po raz trzeci!!!!!). Jednakże poprzednimi razy kot lądował na podwórku więc łatwo było go znaleźć a tutaj z balkonu od strony ulicy...masakra....chodziliśmy z moim szukać tego kretyna po okolicy, ale jak w piątek rano wyleciał to pewnie wystraszony jeszcze siedzi gdzieś schowany. Może jak zgłodnieje to wyjdzie jutro bądź pojutrze...ehh....
Także dzień pełen wrażeń jakby nie patrzeć.
 
Ael to nie zazdroszcze dzisiejszych ekscesów:/
Mnie od kilku dni męczyła ochota na pizze i dziś meżus zarządził,że nie robie obiadu tylko wybieram pizze a on po nia pojechał:):) była pyszna ale niestety po niej mnie zamuliło trochę i skoczyłam po puszkę coli na odbekanie które przy moich problemach zóładkowych zawsze mi pomagały ale tez nie pomogło:/ za chwilę ide zrobic herbate z cytryna....:):)

A mnie dzisiaj z rana znów dopadła ochotka na seks...kobiety mówię wam zachodzic w ciąże bo takie doznania to po prostu boskośc na ziemi...hehe....i zwiększone libido jak nie ma parcia na dziecko....normalnie jakis 6 zmysł mi się właczył....a męzuś bardzo zadowolony...:):)
 
Przed chwilą wróciliśmy od kolegi z grilla i chłopaki oglądali F1 ale nie było na co patrzeć bo się szybko skończyła :-p Uff na moje szczęście ;-).
Ael współczuję takiego dnia.

Może wyjadę do Anglii w sierpniu jak nie pojawi się fasolka do tej pory. Tak myślę, żeby może na rok wyjechać jak będzie praca ale zobaczymy jak to będzie. Jak na razie planuję na różne scenariusze :happy2:
 
Ostatnia edycja:
a ja na wakacje jednak pojade do brata na dzialke do strykowa ;-) nad jeziorko i jak tanio ;-) tylko jedzenie musze se kupic ;-)a caly dzien szukalam w necie urlopu;-)a wiadomosci sie rozniosly ze szukam i widzicie znalazlam tanio nie zadaleko i wygodnie ;-)

Ael wspolczuje <głaszcze>

a ja przedchwila skonczylam gadac z tesciowa ale uznalam ze musiala sie wygadac tyle powiedziala na 2 synowa ze hej ;-)ja to jednak jestem grzeczna ;-)
 
Atan a może na jakies last minut w biurze podrózy się załapaiecie?? sa fajne ofert i my tak lecielismy 2 razy i nie żałujemy a taniocha.Do Grecji a tydzien all inclusive chyba 1200zł za osobę wykupowane dzien przed wylotem:)( 2009-sierpien))
egipt 2 tyg -all inclusive 4,5 gwiazdki ( 2008-pazdziernik)za 1700zł na osobę

naprawde sa fajne oferty a moja kumpela ma biuro i ja jej podaje termin urlopu a ona zaczyna szukac mi czegos tydzien przed urlopem bo wtedy obnizaja ceny i zawsze się cos trafi...:):)
 
Hejko:)
Dziękuję kobietki :*
Skarpeta biorę cleksan lek przeciwzakrzepowy. Co do brzuszka to delikatnie masuje i tylko te miejsca które mnie bolą. Dziwi mnie to że nie wolno bo jak w takim razie mamy wcierać krem przeciw rozstępom ? Napisane że wcierać kolistymi ruchami od dołu brzucha ku gurze-zalecany preparat przy ciąży .

Ael ja bym dostała zawału gdyby moje fiuterko wylatało przez okno:szok::no::szok: Współczuje przeżyć. Mam nadzieje że się znajdzie i nic mu nie jest.

No kobiałki do dzieła!!! Trzymam za Was mocno kciuki! i specjalne ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ dla Was
 
nad jeziorkiem tez bedzie fajnie ;-) i tanio jak barszcz ;-) moze za rok gdzies dalej pojedziemy a to co mam odlozone dla dziecka nie narusze a myslalam juz zeby wydac ale nie zostawimy i pojedziemy nad jeziorko ;-) i sie opale i poplywam ;-)a nad mozem za zimno ;-)a tyle az niemam odlozone dla mnie to moja jedna wyplata koszt wycieczki a za 2 osoby to juz troszke zaduzo a nie planowalismy urlopu bo zeszlym roku mielismy w innym czasie urlop niestety wiec w tym tez myslelismy ze sie nie uda a sie udalo a my nic nie odlozone bo ostatnio 4 dni w jaroslawcu bylismy i troszke poszlo...

Iwasku łapię fluidki jako pierwsza ;-)
 
Ostatnia edycja:
A my to wariaci jestesmy..bo do tego egiptu lecielismy za ostatnia kase na kontach hehe zebralismy z obu i było na styk na jakies kieszonkowe jeszcze ale nie ząłujemy...mimo że jadąc kilka miesięcy wczesniej na narty do Włoch wydalismy jakies 5 tys...wiec poszalelismy wtedy strasznie...ale wspomnienia warte tej kasy....
znam ludzi którzy całe zycie oszczedzaja i nic z tego nie mają...a my to wariaci jestemy i zyjemy chwilą....zobaczymy jak długo skoro dziecko w drodze...
 
reklama
soglam no u mnie tez ciezko z siankiem bo jakos oszczedzac nie umiemy ;-( ale jakos sie staram oszczedzic chociaz na szczescie mam pewnosc ze tescie wozek kupia bo taki zwyczaj w tej rodzinie a moi kupia wyprawke ;-) wiec ja tylko mebelki i troszke ciuszkow i wszystkie potrzebne rzeczy;-) mam pytanko czy LH utrzymuje sie dluzej niz tylko w czasie owulacji i przed czy potem tez jest czy zanika ??bo bylam ciekawa czy jak znowu zrobie test owu czy znowu bedzie pozytywny czy jesli bedzie juz po bedzie juz negatywny test ??
 
Do góry