reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
no wec dojazd na miejsce musi byc pociagiem obojetnie gdzie maz malo jezdzil wiadomo na morzem tez ciekawie ale niebyl nigdy na mazurach a w kolobrzegy juz 2 razy bylismy a urlop mamy od 27.06-9.07.2011
 
sprawdź malinówkę, Ełk, jezioro Białe, jak wpiszesz w google to wyskoczą Ci kwatery, Wilkasy koło Giżycka też ładne


a jaka pogoda w Polsce? bo mi tu w brukslece zimno jakoś, a żadnych cieppłych ubrań nie wzięłam
 
Ostatnia edycja:
sprawdź malinówkę, Ełk, jezioro Białe, jak wpiszesz w google to wyskoczą Ci kwatery, Wilkasy koło Giżycka też ładne


a jaka pogoda w Polsce? bo mi tu w brukslece zimno jakoś, a żadnych cieppłych ubrań nie wzięłam

We wrocku jest w miarę ciepło na krótki rękaw spokojnie chociaz bez słonka.
A co ty kobieto w Brukseli robisz???
 
kochane nie wiem czy dziekowac za te fluidki i && bo nie chce zapeszac hihi;) a u mnie ładnie w Katowicach cieplutko i słoneczko swieci oby tak dalej
 
No trochę się tu ruszyło :-).
Ja chcę już ten termometr.!!! Tak się zawzięłam za te mierzenie tej temp :-p he he
Kwiatuszku jak już wszystkie dzieci są to teraz czas na ciebie i pewnie już nie długo będziesz miała i ty dzidziusia :-)

no kochane macie racje ze jest tuz tuz mam taka nadzieje juz oststnio dostalam male prezenciki ale je głeboko schowalam zeby mnie zapeszyłya siostry juz odkładaja dla mnie wszystko
 
Cześć dziewczyny :-)

Ja właśnie wróciłam z M. z meczu ale nie jego ;-) byliśmy podpatrzec grę konkurencji :-)

wczoraj poszalałm z M. na urodzinach jego kuzyna, dziś sie poprzytulaliśmy i jestem padnęta :-)


:* dziewczyny :-)
Paluszek.. suwaczek piękny
Iwasek wspólczuje zastrzyków :-(
 
reklama
ku------ jak mnie brzuch boli ;-(
Paluszku śliczny suwaczek;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry