reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
I dla Ciebie wystraczy Lovka:)
Prosze bardzo:~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
a moze lovka nie przyjdzie i bedzie fasoleczka :-) a ja dzisiaj spalam :-) jak zabita ;-)a teraz mysle gdzie tanio na wakacje pojechac... macie jakis pomysl ??
 
Atan ja niestety nie pomogę, mieszkam w samym centrum brudnego miasta :)

a widziałam dziewczyny, że pisałyście o L4, ja wzięłam w zeszłym tyg. od lekarza zakładowego zwolnienie bo bardziej mi sie opłacaja zarobki za poprzedni rok. Teraz co najmniej co 3 miesiące muszę znowu brać, ale do pracy chodziłam... traf chciał, że trafiłam na panią z kadr ale jakos sie wytłumaczyłam.
Musicie sobie to wyliczyć, szczególnie jak macie system premiowy.

A ja się wczoraj objadłam smażonego na imprezie i cała noc bolał mnie brzucg. Eh ten groszek to o o mnie dba, zdrowych nawyków przy nim nabiorę :)
 
ale szukasz czegoś w Polsce?
Moi znajomi na Mazury jeżdżą, koło Ełku albo nad jezioro Białe, Okuninka chyba tak się nazywa miejscowość
chcecie kwatery czy namiot
ja jeszcze kiedyś w miarę przyzwoitym hotelu w Zakopcu byłam, to jako mężatka, bo jako studentka to po domach studenckich się szlajaliśmy, a tam warunki różne :)
 
reklama
Do góry