reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
kwiatuszek wiem ,że cieżiej jak w około małe dzieciaki ale i ty sie doczekasz kovhana:):) trzymam mocno kciuki za ten cykl &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
i przesyłam fluidki:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
No trochę się tu ruszyło :-).
Ja chcę już ten termometr.!!! Tak się zawzięłam za te mierzenie tej temp :-p he he
Kwiatuszku jak już wszystkie dzieci są to teraz czas na ciebie i pewnie już nie długo będziesz miała i ty dzidziusia :-)
 
No mój mężuś się wczoraj zatruł alkoholem na tym pępkowym...dzisiaj jest nie do życia jakas masakra:(
wymiotowała dwa razy żółcią,ma gorączkę i cały czas spi,ledwie wcisnął 2 kromki zeby wziąc jakies tabletki przeciwbólowe...ale nigdy tak nie miał...on zresztą nie pija wódki a wczoraj była tylko wódka
wiec ja dzisiaj robie porządki i wszystko co się da bo praktycznie jestem sama:(:(
 
Soglam piekny suwaczek....ja jeszcze nie mam odwagi wstawić...zrobiłam dziś test ciązowy, nie wiem juz który....ale kreski dwie pojawiły się od razu nie trzeba było czekac...jak myslicie, gdyby cos tam złego się działo to testy wychodzily by słabsze? próbuje znalexc jakiekolwiek potwierdzenie, że bedzie wszystko dobrze...
Kwiatuszek, ja wiem, że fasola dla Ciebie jest tuz tuz...najmocniej trzymam kciuki...!Zreszta jak za wszystkie, które tak dzielnie czekają:)!
 
Paluszku kochana wszystko bedzie dobrze zobaczysz,a sikacze nie dadzą ci żadnej wiadomości bo hcg dosyc długo się utrzymuje w organiźmie nawet jakby było cos nie tak.
Musi kochana wierzyc ze wszystko bedzie dobrze bo tak bedzie:)
Zaufaj swojemu ginowi spokojnie odpoczywaj- nic nie bedzie jakos to pretrwasz:):)
wiem ze wychodzisz z siebie ale na tym etapie chyba nic nie da ci pewnosci jak tylko własna wiara:):)
Jestem z Tobą cąłym sercem:):)

A ja się odważyłam na suwaczek bo wiem że wszystko bedzie dobrze,bo nie może być inaczej...:):)
Panika chyba w niczym nie pomoże a spokój i wyciszenie:):)
 
Kochana jedyne co teraz możesz zrobic bo bardzo ci zalezy to własnie mieć stały kontakt z ginem i słuchać się jego wskazówek,pamiętaj ze to on jest fachowcem...i zrobi wszystko żeby ci pomóc,a ty musisz zachować spokój i mocno wierzyć...:):)
 
Paluszek bedzie dobrze wierze w to !!niemartw sie bo martwienie fasolce nie sluzy !!! musisz byc optymistka ;-)bylam dzis w kosciele ;-)na slubie i przy okazji pomodlilam sie o moja fasolke zeby przyszla i o twoja paluszku i o inne dziewczyny zeby bylo wszystko dobrze;-)
 
reklama
Do góry