reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

no to widze ze wiecie dlaczego sie boje bo jak sie dowiedza to co zaczna gadac ... i moze mnie czasem poniesc ... wiec wole by nik nic nie wiedzial wie tylko ja moj maz wy 2 kolezanki i bratanica :-)

nikt mi nic na temat mojego krotkiego snu nie napisal maz na niego powiedzial tylko ze to dobry znak ten sen ;-)

przypomne wam sni mi sie ze patrze na test ciazowy i co widze dwie grube kreski i w radosci sie budze ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
no to widze ze wiecie dlaczego sie boje bo jak sie dowiedza to co zaczna gadac ... i moze mnie czasem poniesc ... wiec wole by nik nic nie wiedzial wie tylko ja moj maz wy 2 kolezanki i bratanica :-)
Kochana ale w końcu i tak byś musiała za jakiś czas powiedzieć o ciąży. Lepiej wcześniej informować pracodawcę o ciąży bo wtedy i on stwierdzi, że pracownica jest wobec niego fair, informując o takiej rzeczy i dając czas na znalezienie zastępstwa. Im później tym gorzej.
 
wiem ale poco teraz maja wiedziec ze sie staram jak nic jeszcze niema jak bedzie fasolka to i tak sie dowie raczej watpie zebym do 12 tyg czekala zama bym sie wygadala wczesniej i bylo by chyba u mnie widac ;-) choc niektorzy juz mysla ze jestem bo mam taki brzuszek a ostatnio w tydzien niewiem jak przytylam dwa kilo ;-( a jak trodno je stracic jak mi sie niechce moze dlatego tyje ze nie pale od 2 miesiecy ...ah

Nie zgadniecie dzis mowilam nie bede robic juz tych testow owu bo nie wychodza chyba sie zepsuly i co uznalam ze zuzyje je do konca opakowania juz nie bede ich zostawiac i co zrobilam i dwie kreski i ta nawet ciemniejsza od kontrolnej wiec dobrze mnie brzuszek wczoraj bolal ;-) i w nocy niespodziewane przytulanko ;-) ale sie ciesze bo dzis juz chyba nic nie bedzie meza nie namowie ... myslicie ze przezyja od nocy ?? bo ja mysle ze jesli mam byc w ciazy to przezyja a jak nie teraz to w nastepnym cyklu sie uda ;-)chociaz dostalam tyle fluidkow ze hej ;-)

Zobacz załącznik 362202Zobacz załącznik 362201
jeszcze takiej ciemnej wczesniej nie widzialam ;-) awy spac poszly czy co ja jak w koncu wszystko przeczytam to wy spicie ;-(
 
Ostatnia edycja:
Ja jeszcze nie śpię ale dziwne, że tu tak dziś cicho.
Kurcze nie zadzwonili z apteki więc chyba nie mają tych termometrów jutro muszę połazić po innych.
 
a juz myslalamze wszyscy spia albo sie przytulaja alboo trzymaja raczke na brzuszku i czuja kopanie ;-)
 
No ja jestem jeszcze, ale ja porządku pilnuje :p tak po cichu, jak jakiś szpieg!
A kopania na szczęście nie czuje bo dziś wyjątkowo boląco odczuwałam, także mam spokój :-D
 
to dobrze al ze maly zabardzo nie kopie daje mamie odpoczac ;-)a ja szukam tanich wakacji na 6 dni ;-) od 27.06 ;-) obojetnie gdzie ;-)wazne ze nie w mieszkaniu ;-)ale dzisiaj ziewam ;-)
no to trzymam &&&&&&&& zeby od poniedzialkku nowe staranki byly owocne ;-)
 
kobietki ja tylko na chwilke bo musze sie jeszcze spakowac na wyjazd
trzyma &&& za wszystkie i prosze o &&& za mnie bo jedziemy z mezusiem nad jeziorko i bedziemy dzialac :tak:
 
reklama
Kasia Natka &&&&&&&&&&&&&&& a ty trzymaj za mnie bo wczoraj bolalo podbrzusze a dzisiaj przezroczysty śluz choc rano byl bialy a test owu pozytywny;-) a w nocy bylo przytulanko z czwartku na piatek:-)
 
Do góry