reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
dobranoc kochane :-) trzymajcie sie :-)milych snow:-)
witam wczesnym rankiem :-) i sloneczkiem :-)
temperaturka spadla :-)co to znaczy??
lovka o co sie klucicie w czym sie dogadac nie mozecie??
moze trzeba isc na jakis kompromis...

http://www.skarbmamy.pl/wykres_kolezanki.php?user=atan&cid=2980

kurcze przyjdzie ktos i mi powie co z ta temp czy tak ma byc bo zglupialam calkowicie ;-(
 
Ostatnia edycja:
Hej :-)
Atan ja ci niestety nie pomogę bo nie znam się na tym jeszcze.

Kurde ale tu cisza. Myślałam, że jak zwykle będę musiała sporo nadrabiać a tu jednak inaczej.
 
hej dziewczyny:)

Atan widziałam wiele wykresów ale ten masz dziwny:/
wygląda na to ze owulka była 10 i bedzie jeszcze jutro albo niska temp się utrzyma do @ juz jesli przyjdzie.
a propos jeszcze twojego snu to mi się w tym udany cyklu sniło przez kilka dni że mielismy dziecko,ze chodziąm w ciązy że rodziłam....wszystko co związane z dzieckiem eh...:):)

a mój mąz wczoraj dostał telefon po 20:00 od kumpla że urodziło mu się dziecko miesiąc przed terminem i zaprasza na pępkowe:):) wiec go zaiozłamspytałam ojca jak tam mama z małym ale wszystko ok tylko mały miejsca juz nie maiął i się pchał na swiat a w inkubatorze nie jest,wiec wszystko super:):)

mąz wrócił chyba o 5 i nadal spi...zobaczymy jak długo:):)
 
witam moje laseczki nie jestem w stanie was nadrobic życze wszystkim miłego weekendu u mnie dopiero 4dc wiec do stranek jest jeszcze troche wczoraj jedna moja sis starsza poprosiła mnie o bycie matka jej córeczki a wieczorem młodsza sis urodziła synka wiec jak widzicie sporo maluszków wokó mnie a kiedy ten moj:)
 
reklama
atan jak na moje oko jeśli jutro podskoczy tempereatura jeszcze wyżej to owulka może być dzisiaj o czym świadczy spadek temperatury. Ja miałam bardzo podobnie w ostatnim moim cyklu, że temperatura troszkę wzrosła a nagle spadła i na drugi dzień dopiero wzrosła i trzymała się już cały czas... więc poczekaj co będzie jutro się działo...
 
Do góry