reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
mnie od paru dni trochę korci żeby zatestowac, w następny piatek powinnam dostac okres, co o tym myślicie?


monika przykro mi ale jeszcze za wczesnie, no chyba ze mowisz o dniu jutrzejszym

a gdzie jest Ael?????
ael ratuj, powiedz kiedy Ci brzuszek zaczął wychodzić? bo mnie juz wystaje :)
 
Ostatnia edycja:
monika to za wczesnie wyjdzie negatywnie i tylko sie zdenerwujesz :D ale testy tanie jak masz ochote rob, ja mialam to samo nawet jak byly negatywne, to i tak bedziesz miec nadzieje. Taki test nie jest wiarygodny tak do konca. zycze 2 kresek
 
Beka nie no spoko nic się nie stało :-).
Monika za wcześnie jeszcze poczekaj tydzień jeszcze.
Ja mam test w torebce i już bym chciała koniec tego cyklu, żeby testować :-p
Kasia.natka nie wiem czy jest w aptece co będzie otwarta ale pójdę sprawdzić i jak będzie to kupie a jak nie to jutro połażę po aptekach to może zjadę a jak nie to allegro :-)
 
Ostatnia edycja:
monika przykro mi ale jeszcze za wczesnie, no chyba ze mowisz o dniu jutrzejszym

a gdzie jest Ael?????
ael ratuj, powiedz kiedy Ci brzuszek zaczął wychodzić? bo mnie juz wystaje :)
No co, przyzwyczajaj się :-)
Z resztą kochana na wieczór brzuch może Ci wychodzić, schowa się jak Cię nudności złapią, ale potem szybko pójdzie do przodu :-)

Z tym kiedy mi zaczął wystawać to Ci nie pomogę, u mnie wcześniej przed ciążowym brzuszkiem wystawał tłuszczowy, ale i tak powiększający się na tłuszczu widziałam koło 8/9 tygodnia.
A jak jestem kochana chuda to u Ciebie szybciej będzie widać.
 
Bardzo Wam dziękuje wszystkim za te ciepłe słowa...już troszkę się uspokoiłam, emocje opadły, ale własna bezsilność mnie dobija...czekam co bedzie...mam nadzieję, że ta mała kropka jest twardsza od sowjej przyszłeś mamusi...na razie plamienia ustały przypuszczam, że to skutek wzięcia luteiny no i leżenia...W pracy zostawiłam wszystko rozgrzebane...a w reklamie i promocji cięzko cos z dnia na dzień komus przekazać albo tak po prostu zostawić...więc poł dnia wisiałam na telefonie próbując jakoś to wszystko ogarnąć...
Monika teraz to za wczesnie ja tez tak szybko zrobiłam i nic z tego nie wyszło, ale już dwa dni przed @ możesz próbować, z tym ze wtedy i tak trzeba pamietac, żeby powtórzyć test w dzień spodziewanej miesiączki, albo dzień po.
 
reklama
beka ja uzywam kalendarzyka ktory jest na necie wpisujesz tam 1 dzien @ i długosc cyklu i oblicza mi kiedy sa dni płodne i owulacja, wtedy robie testy ale nie wiem czy moge na nim polegac;) dlatego chciałabym wiedziec jak inaczej sprawdzic kiedy mam owulke;)
 
Do góry