reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Paluszek i ja trzymam kciukasy , daj się rozpieszczać mężowi.. fasolka tam za niedługo będzie machać rączką i wołać " Mamusiuu patrz tutaj jestem jest dobrze :-)"
trzymam moocno kciuki :-)

Klari.. ja też mam microlife'a i też mam odbyt, usta,pacha a mierzę w pochwie :-) masz w domu jakiś termometr elektroniczny.. bo powinnaś zacząć mierzyć jak już namiętnie nie krwawisz :-) ja np. zaczęłam od dziś :-)
 
reklama
jestem,
Witam wszystkie dziewczynki:)
tak się rozpisałyście że nie nadążam, jestem po wizycie, miałam usg dopochwowe..nic nie ma w macicy, wiec czekać mam na @ i dostałam duphaston na wywołanie, a potem od 16-25dnia cyklu dla podtrzymania ewentualnej ciąży, gdyby @nie nastąpił mam się zgłosić.
A koleżanka wylądowała w szpitalu jeszcze przez wizytą, niestety za późno.. miałyście rację..
Przepraszam ze nie odpisuje,,ale jestem padnięta tyle dziś wrażeń,
tak więc staranka od nowa zaczynamy już za jakieś dwa tyg;/)
muszę odpocząć psychicznie i totalny relaks..
Paluszek trzymam kciuki****
buziaki
 
Kiniuś, no niestety, żadnych krawień, plamień nie wolno lekceważyć. Przykro mówić, ale straciła dziecko na własne życzenie, z własnej nieprzymuszonej woli.

Idę coś obejrzeć, bo mnie mój wkurzył jak nie wiem. Mam mu zrobić herbatę, bo on rozmawia na gg.... grrrrrrrrrr
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hej dziewczyny,
dawno mnie nie było, mam nadzieję że jeszcze mnie pamiętacie; trochę was podczytywałam, ale rozpisujecie się niesamowicie, i dobrze
Paluszku trzymaj się dzielnie, wszystko będzie dobrze, tylko leż grzecznie w łóżeczku
 
Magd.a ja mam od wczoraj @ i jeszcze się leje ze mnie :/ może już dziś będę miała jak będzie gdzieś czynna apteka blisko a nie na drugim końcu miasta albo jutro :-)
Beka wcześniej miałam 23-25 dniowe cykle ale ten mi wypadł 29 dniowy
 
Magd.a ja mam od wczoraj @ i jeszcze się leje ze mnie :/ może już dziś będę miała jak będzie gdzieś czynna apteka blisko a nie na drugim końcu miasta albo jutro :-)
Beka wcześniej miałam 23-25 dniowe cykle ale ten mi wypadł 29 dniowy

Robilas testy od 11 dc codzinnie, o podobnej porze ? i nic ci nie wykazalo ?
 
reklama
Do góry