reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Paluszku, poleżysz uspokoisz się i dla dzidzi wyjdzie to na dobre. Wierz mi (MI!!!!), że jeśli Ty sama masz dobre przeczucia co do fasolki to dacie oboje radę. Jak wylądowałam w nocy na izbie gin z plamieniem byłam masakrycznie spokojna i z pielęgniarkami żartowałam. Nie możesz się dołować bo nie masz po co. Optymizm i uśmiech każdego dnia.
A lekarza opieprz i niech Ci wystawi L4 przynajmniej na 2 tyg i dwa tygodnie zalecam Ci samego leżenia, nic nierobienia, żadnego gotowania, żadnej herbatki nic robione samemu, tylko siusiu (no chyba, że w pampersy się zaopatrzysz XD)
Głowa do góry! Przestało plamić, fasola szczęśliwa jest i czeka aż niebezpieczeństwo pójdzie w pizdu :-D
No uśmiechnąć mi się!!!!
 
reklama
Paluszku, bardzo dobrze, że się uspokoiłaś i plamienia ustały, pracą się nie przejmuj, nikt nie jest niezastapiony i pewnie sobie poradzą, muszą; a teraz ty i dzidzia jesteście najważniejsi

 
Paluszku kochana trzymaj sie dzielnie i odpoczywaj a wszystko z wami będzie dobrze:)

monika na test zdecydowanie za wczesnie,ja zrobiłam 3 dni przed spodziewaną @ najczulszy i nic nie wyszło a 3 dni pozniej była juz piekna II krecha,chociaz po pierwszym tescie odpusciłam i tak nie myslałam o fasolce...wiec mozesz sróbowac 2-3dni przed @ ale nie tydzien...nic nie wyjdzie

kwaituszku zgadzam się ze przynajmniej mam w czym wybierac i włąsnie dlatego wybrałam Wrocław i dlatego zrezygnowałam z poprzedniej pracy bo wiedziałam ze mam inne możliwości..
wiem nawet ze nie jest zle bo chodze na rozmowy ale miałam małe dołka dzis po południu i juz mi przeszło...:):)

doniaja mam głeboką nadzieję,że mi nic nie bedzie widac pod luzniejszymi bluzkami do 12tyg bo mam wtedy wiecej czasu na szukanie pracy i podpisanie umowy...:):)

a ja się juz nie umiem doczekac jutra rano jak pojde odebrac wyniki drugiej bety i potwierdze ze ciąża dobrze się rozwija....eh:):)

kalisiaja przez 4 lata a w zasadzie juz 5 jade tylko na obserwacji sluzu i wyliczanie z kalendarza płodnych dni +/- 2 dni dni i się nigdy nie zawiodłam...co do zabezpieczenia i jak widac do zafosolkowanie bo tez idealnie się wsztrzelilismy....bo wiedziałam ze dokładnie w te dni mamy szanse no i zeszło się to z naszą ochotką na seks,bo stwierdziłam ze nic na siłe i wyliczanie tylko spontan i radocha a wynik przeszedł moje oczekiwania :):)
 
Ostatnia edycja:
Paluszku już nie będę powtarzała tego wszystkiego co dziewczyny . Życzę Ci z całego mojego serducha (a jest wielkie) żeby wszystko skończyło się dobrze :*
Moja kuzynka do 4 miesiąca nie wiedziała , że jest w ciąży w tym czasie chodziła na naświetlania kręgosłupa. Jej córa jest zdrowa i piękna. :) Też martwiła się wylewała łzy. Także nie ma co się smutać tylko czekać na efekty lenistwa którego Ci zazdroszczę:D :)
 
Dobry wieczor nie nadrobie was jedynie przeczytalam ;-)TYLE PLODZICIE TYCH POSTOW ze hej ;-) mam dzis wieczor lepszy humor bo masc pomogla wiec chyba grzybka niema tylko otarcie od majtek i temperatury;-)
a test owu jak zwykle negatywny ale kul mnie dzis jajnik wiec moze moze byla nikt nie mowi ze testy owu zawsze wykryja owu ;-) ja jestem dobrej mysli choc czasem watpie czy sie uda ale ni8ebede dzis o tym pisac bo musze isc spac bo znowu jutro na caly dzien do pracy ;-( trzymajcie sie kochane dziekuje za odpowiedzi postow ;-)

PALUSZKU TRZYMAJ SIE !!! Ściskam cię Mocno bys sie nie smutala wiecej wiedz ze jestesmy z toba !!bedzie dobrze fasolka sie umocni napewno!!i za 9 miesiecy ja zobaczysz;-)

Dobranoc ;-)
 
Dobranoc kobitki :-) Trzymam kciuki za działające dzisiejszej nocy żeby armia dała czadu ;-) A dla naszych ciężarówek spokojnej nocy ;***
 
witam sie szybciutko przed praca i niestety musze zmykac wiec zycze wszystkim milego dnia a za wszystkie potrzebujace bardziej lub mniej trzymam &&&

Lovka spokojnie! w emocjach czasem sie cos mowi bez zastanowienia a juz chwile pozniej sie tego zaluje :tak: wyjasnicie sobie wszystko i bedzie dobrze, zobaczysz!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej kobitki, witam w ten pochmurny poranek. Chciała bym napisac coś każdej z was, ale niestety nie nadrobiłam całego forum :-) Tule was mocno, moje kochane... i te ciężaróweczki i staraczki ( i niestaraczki też. Magd.a ;* dla Ciebie) hehe.
U nas coraz więcej fasolek... dobrze mi sie wydaje? ostatnio to sie ładnie porozdawały :-) Czy ja też jedną wkońcu dostanę?

U mnie narazie 26 dc. Czuje że @ przyjdzie. Wokóle jestem zdołowana. Ten cykl to taki daremny że szok. Wszystko mi sie wydawało ładnie pięknie na owulacje...a ta temperatura taka daremna od 16 dc. Niewiem chyba faktycznie mam problemy z progesteronem. Buuu....

Jak macie ochote, zerknijcie na mój wykres na skarbmamy.pl
 
Do góry