reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Iwasku ja miałam operowaną przegrodę. W szpitalu byłam coś koło tygodnia, a później to już chyba wróciłam do szkoły. Niestety współczuję bólu Twojemu facetowi. To nie należy do przyjemności :( ale na urlop będzie jak znalazł i nie będzie chrapał :)

Paluszku dobrze, że poleciałaś do gina. A kiedy masz termin @? może to plamienie przy @? przecież niektóre dziewczyny nawet przez 3 miesiące mają @
super, że jesteś pod opieką gina, słuchaj się Go, a teraz czuj się jak księżniczka i niech Twój pan Ci usługuje
a o fasolkę się nie martw, jak by miała pójść to już by poszła, a tak widać, że silna jest i się dobrze u Ciebie zadomowiła

Klari lepiej chyba w pochwie, bo w ustach podobno skacze ta temp. i trzeba w odpowiednim miescu pod językiem mierzyć
 
reklama
Paluszek mysl pozytywnie!!! wiem ze to trudne ale pamietaj ze ta mala kropka odczuwa wszystko to co ty :tak: wiec dla niej musisz sie przelamac! lez kochana i niech kolo ciebie wszyscy skacza!!!
beka super ze na takiego lekarza trafilas!!! trzymaj sie go no i owocnego cyklu zycze :tak:
a co do termometru to spokojnie mozesz mierzyc w pochwie :tak: na moim microlifie tez podali pache, usta i odbyt a przeciez to termometr owulacyjny :eek: w ustach jest troche trudniej bo tempka jest rozna w roznych miejscach i trzeba dokladnie w tym samym mierzyc
 
witam dziewczyny;) powiedzcie mi prosze jak mozna poznac ze jest owulacja? kupiłam testy owulacyjne ale nie moge trafic na pozytywny wynik;/

kalisia jak kreska testowa jest ciemniejsza od testowej to test jest pozytywny
zależy też jakiej czułości masz testy,
ja miałam jaieś bardzo czułe i 4 dni pod rząd wychodziły mi pozytywne :) ale ja mam chyba wysoki poziom LH
 
Owulacja jest jak masz rozciągliwy śluz, niekoniecznie przezroczysty, ma się ciągnąć, być śliski. Taki jak kisiel, sorka za porównanie. Czasem bolą jajniki, znaczy jeden, taki ból w dole brzucha. I po niej, zawsze dokładnie tyle samo dni masz @
 
aaaaa znowu się rozpisałyście jak szaloneee, ja się tak nie bawię:no::-p

Soglam my niby mam urlop z G początkiem lipca ale nigdzie nie wyjeżdżamy, no chyba że mąż zrobi mi miłą niespodziankę na rocznicę ślubu:-) dwa lata z rzędu byliśmy na wakacjach w Tunezji i Turcji, było przecudnie i wspomnienia BOSKIE, więc pora posadzić tyłek na miejscu i zaoszczędzić trochę grosza na nowego członka rodziny bo oszczędności to mamy małooo:confused2:
Osobiście polecam Turcje, my byliśmy w Kemerze, niezapomniane widoki, piękne miasteczko, lepiej mi się podobało jak w Tunezji, z resztą co ja Ci mówię jak Ty jesteś ekspertem;-)
SIl my też będziemy się budować z mamą, ale bez kredytu to dom by stanął jak bym przechodziła na emeryturę:tak: wiem kredyt to zabójstwo ale damy radę, połowa Polski żyje na kredytach a przynajmniej domek stanie w rok i może nasze bejbe już będzie gonić po podwórku:-D haha już to widzę
Jak macie kasiorkę chociaż na stan surowy to już ogromny wkład:-)
Magda aaaaaaaaaahahahahaha jejku ale się uśmiałam......niektóre kobitki to jednak durne są:-D
Paluszek będę trzymać mocno kciuki za Ciebie i fasolinke, musi być dobrze. Kochana myśl pozytywnie! zobaczysz będzie dobrze
 
reklama
Vanilia, my i tak nie rwiemy się na dom w rok, bo wiadomo, że trzeba poczekać, aż ściany wyschną, mury powysychają nim się wstawi drzwi, a już na pewno przed tynkami, bo potem będzie ogromna wilgoć i się ze ścian leje. Więc spokojnie za rok uzbieramy do następnego etapu. Szczególnie, że w tym pewnie tylko fundamenty zdążymy.
 
Do góry