reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

no to nieźle :D rzodkiewka oryginalnie:p ,Mój zazwyczaj klęka i pyta czy za niego wyjdę to ja idę za niego i mówię już wyszłam :D. Ostatnio się już poprawia i pyta czy zostanę jego żoną :D Zazwyczaj robi to z kapselkiem od tymbarka :-D.
Jak sama farbowałam włosy to używałam Casting od Loreala .Jest bez amoniaku ,dość szybko i wygodnie się nakłada. Obecnie chodzę do fryzjera i tam używa kosmetyków Keune .Zapach niesamowity i włosy jak nie moje .

Klari jak po 5 osób to wesoło będziecie mieli . Cały czas będzie się coś działo :-)

Soglam trzymam && żeby ktoś się odezwał :)

Dziewczyny co nas nie zabije to nas wzmocni :)
Od jakiegoś czasu jak się u mnie dzieje coś złego albo nie po mojej myśli to zawsze staram się znaleźć pozytywną "stronę" danej sytuacji :-)Życie stało się prostsze :)

Olcia ja zwykle tak mysle pozytywnie i jak sie pojawiła fasolka to się nawet uceiszyłam ze teraz sie wszystko ułozy i szybko dostane prace ale dzisiaj mam kryzysowy dzien i mysle mało pozytywnie niestety...w d............ie mam wszystko
 
reklama
Olcia oj na pewno będzie wesoło tym bardziej, że mamy pokój z moimi rodzicami i siostrą :-D. I bardzo dobre myślenie nie ma się co zamartwiać tylko iść do przodu z podniesioną głową :happy:
Soglam na pewno coś znajdziesz zaraz :-) trzymam kciuki &&&&&&&.

hahahahahahahhahahahahaha nie mogę z tego artykułu :laugh2::laugh2::laugh2:
 
Ostatnia edycja:
Kasia- dokładnie- Okuninka :) domek jakiś ma by wypaśny, z kuchnią itd, a dokładnie nie wiem, bo znajomi nas namówili, więc jedziemy :)
Któraś ma problem z grzybkiem, chyba ty Kiniuś? ja właśnie dostałam Pimafucin (czy jakoś tak) od ginka, bo jakiś stan zapalny wykrył, ale nie bardzo groźny. Powiedział, że dla kobiet w ciąży właśnie ten lek jest skuteczny i mi go przepisał. W ulotce pisze, ze nie wchłania się do organizmu, tylko dział miejscowo.
Magda, ja już kiedyś pisałam- rzodkiewka czy nie- padły te słowa :)

Ja mam problem z grzybkiem.Pimafucin już stosowałam i niestety nie doleczył mi.Także dzisiaj na wstepie mówie jej ,że pimafucin nie działa na mnie:/
Mam nadzieję ,że tobie pomoże, jeżeli to tylko incydent.Ja leczę grzybka już chwile...:(
 
Magd.a artykuł zaje** :D Swoją drogą jak przeglądałam inne fora to tam dziewczyny miały dość podobne problemy :szok: nie wiadomo czy śmiać się czy płakać .
 
reklama
Do góry