reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Hej dziewczyny robiłam badania hormonów i troche się boje że niektóre są za duże.. Niby wszystko w normie a jednak coś mnie niepokoi. Podaje wyniki:

FSH: 6.03 norma ( 3.5- 12.5)
LH 9.22 norma (2.4-12.6)
Prolaktyna 12.39 norma (2,79-23.3)
Estriadol 27.75 norma 12.5-166
Testosteron 36.98 norma 8.4-48.1
tsh 3.2 norma 0.27-4.2
ft4 1.2 norma 0.93-1.7

co o tym sadzicie?

Wyniki normalne, gdzie Ty kobieto widzisz zawyżone????

Zapamiętaj raz ino na zawsze, bo się dwa razy powtarzać nie bedee. W ciąży tak jest, że organizm wariuje to i wyniki będą ociupinkę wyższe ale w normie, więc się nie martw. To wszystko przez ciążę, bo przecież dzieciątko musi się zdrowo rozwijać.
 
a ja dzisiaj mam kiepski dzien...dobija mnie to aplikowanie i przeglądanie ofert...a rozmowy z tego tygodnia dadzą mi decyzje w ciagu 2 tygodni wiec musze szukac dalej gdyby nie chcieli i najbardziej mnie to dobija...i zajmuje mnostwo czasu...grrr
 
reklama
Do góry