reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Dziewczyny macie zupełną rację ja też bym poleciała do lekarza szybko, ale cóż nie moge jej zmusić na silę, ma kontakt telefoniczny z lekarzem tak jej poradził, niestety już po ciąży chyba,,bo skrzepy były a teraz krwawienie i mówi ze wszystko z niej wyleciało,,, ale wizyta ją nie ominie a moim zdaniem czym szybciej tym lepiej,
Oj //
zasmuciłam tu ,,sorki,,
..

Strasznie przykre:/
 
reklama
Witam :-)
Uff skończyłam nadrabiać.
Kiniuś ja na miejscu twojej koleżanki już dawno bym siedziała u gina ale zrobi jak będzie chciała... Tylko żeby później nie żałowała, że nie poszła.
Co do wakacji to ja w lipcu pod koniec jadę nad morze a bardzo chciałam w tym roku pojechać w góry bo morza już mam dość ale mówi się trudno przyszłym roku pojadę już na pewno :-)
 
Kiniuś przykro mi to pisać, ale Twoja koleżanka wykazała się wyjątkową głupotą...
Jakby lekarza miała dobrego, to on sam kazałby jej jechać do szpitala, a nie mieć kontakt telefoniczny. Co niby to miałoby ją wyleczyć z tego?
Na przyszłość zapamięta, ale teraz niech się jednak w pierś bije, bo głupio postąpiła i straciła ciążę... Po prostu brak mi słów na takie zachowanie.
Ciążę mogła odratować ale wolała siedzieć na dupie i nic nie robić.
 
witajcie gaduły ;-) ciezko was nadrobic :-) ale sie udalo
soglam beta ciazowa wiec super i nic sie nie martw! a ja ci dziekuje i tzrymaj mocno &&& - ja z mezusiem na pewno bedziemy dzialac :tak:
Atan kochana nie mysl za duzo po prostu dzialaj - jak bedzie to bedzie! trzymam mocno &&&!!!
beka napisz czy @ sie rozkrecila czy tylko te plamienia, moj ostatni cykl 62 dni :-( i @ wywolywana
Truskawcia mam nadzieje ze dzis juz masz lepszy nastroj i z pozytywna energia wkraczasz w nowy cykl :tak: oby byl owocny!!!

wypowiem sie jeszcze na temat farb do wlosow w piance bo z tego co pamietam to uzywam innej firmy niz Ael i POLECAM!!! perfect mousse schwarzkopf - bardzo jestem zadowowlona, sama nakladam wiec dla mnie wazne ze nic nie splywa, konsystencja super no i trzyma sie!!!
 
Hej dziewczyny :)
Co do wakacji, to My wybieramy się od 16 lipca na tydzień nad Jezioro Białe. Skusiła nas znajoma no i fakt,że podobno pod względem czystości 3 w Europie.
 
no w końcu was doczytałam. a więcej to nie mogą panienki pisać he? 1,5 h zajęło mi nadrabianie i to tylko wczorajszego dnia ;)
Tyle tematów poruszyłyście że już nie wiem co napisać ehh..
o ja też polecam Schwarzkopf - Perfect Mousse tylko nie z czernienia bo przy mokrych włosach wszystko brudzi, ale brązy jak najbardziej ok.
 
Ostatnia edycja:
Ja na temat farb się nie wypowiem ;-) włosy mam naturalne.. ;-)

Ale pogoda okropna, ja zaraz idę na jakiś obiad, bo nie chce mi się gotować :-)
 
ewika ja tez brazy :-)
dagne czy chodzi o jezioro biale w okunince? jesli tak to POLECAM!!! znam je od dziecinstwa i jesli chodzi o czystosc to prawda i poza tym wszystko jest ok tylko zalezy gdzie domek no i czego oczekujesz bo w sezonie TLUMY :tak:
 
reklama
Do góry