reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Jezeli chcecie aktywnie spedzic czas to polecam egipt jak najbardziej-wypoczynek,piekne rafy,mnóstwo wycieczek morskich,jeżdzenie po pustyni na guadach,nurkowanie,nie mozna się nudzic a do tego mozna wypcząc w fajnych hotelach z pysznym jedzonkiem-all inclusive polecam szczególnie:)
turcja tez jest super pod względem zwiedzania,ciepłego morza,wypoczynków i aktywnosci....
ostatnio wyczaiłam też maderę- piekna zielona wyspa portugalska która mozna przejechac wzdłuz i wszerz,morze dostepne z klifóew,czyste ,piekne,idealne na aktywny odpoczynek a nie typowe plazowanie,górki,rowerki,zieleń....
grecja szczególnie rodos,zahyntos i inne wysepki na które podpływacie...cudnie po prostu
 
reklama
Malami, podpytaj o Nystatynę, bierze się 10 do 14 dni, jest okropnie nieprzyjemnie, ale pomaga. Przynajmniej mnie pomogło. W ciąży. Więc widać szkoda mniejsza niż korzyść

Ale to są tabletki, czy tez globulki??

Powiedzcie mi, czy gdybym nie wiedzac ze jestem w ciazy, tzn jeszcze przed spodziewaną @ wzieła takie tabletki na grzybicę, to mogłoby sie coś złego stać??
 
a ja w przeciwienstwie do wszystkich lat w tym roku jakde w gory i to pierwszy raz:)zawsze tylko morze a teraz jedzeimy płodzic małego górala:)

Góry polskie to ja schodziłam w młodosci...łacznie ze zdobyciem rysów w Polsce w zimie...polecam...dla mnie wyprawy górskie sa najlepsze,najlepiej z plecakiem i spisz tam gdzie dojdziesz pod namiotem...ostatnia najwyzsza góra zdobyta to triglav w słoweni ponad 3tys ...polecam górki mocno...
 
Aerleda, ale jazda samochodem tyle godzin z brzuchem, bolacym kregoslupem to przeszkoda. Nie mowie nie, ale chyab w tym roku odpuszczamy urlop, ewentualnie gdzies tu blisko.
 
Ale to są tabletki, czy tez globulki??

Powiedzcie mi, czy gdybym nie wiedzac ze jestem w ciazy, tzn jeszcze przed spodziewaną @ wzieła takie tabletki na grzybicę, to mogłoby sie coś złego stać??

Kochana to zalezy jakie to tabletki,co na nich pisze i koniecznie po konsultacji z lekarzem,wiec w tej kwestii chyba ci nie pomożemy....
ja to teraz nie bede brac nic bez konsultacji:)na bóle głowy i zawroty mam pozycje jogowe...a nic wiecej na razie mi nie dolega i mam nadzieje ze zadna infekcja się nie przyplącze...:)
 
Aerleda, ale jazda samochodem tyle godzin z brzuchem, bolacym kregoslupem to przeszkoda. Nie mowie nie, ale chyab w tym roku odpuszczamy urlop, ewentualnie gdzies tu blisko.
No to ewentualnie gdzieś blisko was może coś się fajnego znajdzie.

My też na jako taki urlop nie jedziemy. Wybierzemy się tylko do mojej chrzestnej na tydzień. Oboje tam z moim tak u niej wypoczywamy, że nie odpuściłabym sobie wakacji właśnie tam.
 
Ale to są tabletki, czy tez globulki??

Powiedzcie mi, czy gdybym nie wiedzac ze jestem w ciazy, tzn jeszcze przed spodziewaną @ wzieła takie tabletki na grzybicę, to mogłoby sie coś złego stać??


Nystatyna dopochwowa. Nic nie bierz bez konsultacji. Zwyczajnie mówisz, że możesz byc w ciąży, ale za wcześnie na test. Z drugiej strony nie popadajmy w paranoję, na początku dziecko nie jest połączone z matką, nic mu nie grozi. Ja na samiutkim początku miałam grypę, brałam leki, lekarz wiedział, że coś może być. I nic się nie stało.
Malami, a może w moczu coś jeszcze masz i się przenosi?

My może się na weekend wybierzemy do Muszyny, na Święto Wód Mineralnych. W tamtym roku nei byliśmy, bo tydzień przed ślubem. Chyba, że nam będą fundamenty lać :/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
No właśnie o tej paranoji sobie myślę, bo zawsze ide do lekarza po starankach,wiec zawsze "mogę" być w ciazy.Dlatego jak teraz nie jestem to odpuszczam na miesiac i leczę sie na całego.
Ale w sumie super by było gdybym jednak była,sama nie wiem co lepsze;-)
 
reklama
Malami, to, co napiszę, nie będzie pocieszające, ale... W ciąży wiecznie się coś przyplątuje, więc i tak się będziesz prawdopodobnie leczyć...

A może zmień ginka? Albo laboratorium? Ja kiedyś leczyłam się pół roku, zmieniłam i okazało się, że jest ok...
 
Do góry