reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

My pewnie na wakacje też nie pojedziemy ;-) a to z racji mordercy mojego M. ;-) za to ja sobie sprawię luksus.. i się drugie futerko pojawi :-)
 
reklama
My pewnie na wakacje też nie pojedziemy ;-) a to z racji mordercy mojego M. ;-) za to ja sobie sprawię luksus.. i się drugie futerko pojawi :-)

No to współczuje Magda:/ my w zeszłym roku zatrudniliśmy siostrzenice do opieki nad kotem i pojechalismy na 2 tyg wakacje do chorwacji, a ona miałam wakacje we Wrocku bez rodziców z przyjaciólmi wiec obie strony zadowolone...:)
 
Wiesz co jak mialabym wybierac wakacje czy pies ;-) wiadomo co bym wybrała ;-) skoro nie narzekam ;-) chyba ,że się zdenerwuje to zabieram ja psy i jedziemy nad morze ;-) morderca zostanie z mama M. ;-)
 
Powiedziałam koleżance, ale mówi ze podobno narazie lekko plami (wkładka wystarcza), ale ją pogoniłam i zapisała się na dzis do ginekologa,,,bo wiecie co u niej tylko hcg wskazywało na ciąże..na usg nie było nic widać ale pewnie za wcześnie było bo usg miała w ok 35dcyklu.Gdyby nie ten ból jak na @ lekkie plamienia się zdarzają na początku chyba..dzięki za szybką odpowiedź dziewczyny.
Fajnie że mogę liczyć na szybkie wsparcie i pomoc od mądrych staraczek:)
dziękuje
wieczorkiem zajrzę opowiem co i jak.
buźka
 
No w sumie psy to nie problme,moja siostra wszedzie zabiera swoje dwa z rodzina na wakcje czyli jest ich czwórka plus dwa psy ,które juz zwiedziły chorwacje,włochy,francje i anglie wiec wszystko się da:)
 
Soglam, to nie chodzi o finanse, bo wiadomo, jak stać nas na dom to i na wakacje, przynajmniej w tym roku, ale zwyczajnie czasu nie będzie. Potem faktycznie nie będzie kasy, bo budujemy bez kredytu, a niełatwo wyskoczyć z paruset tysięcy. Trudno się mówi. Potem odbijemy.


Nieodpowiedzialna ta Twoja koleżanka troszkę. Ale to moje zdanie. Ja plamiłam, niewiele, nawet jednej wkładki nie i leżałam do 10 tygodnia plackiem. Bo zagrożona.
 
reklama
Powiedziałam koleżance, ale mówi ze podobno narazie lekko plami (wkładka wystarcza), ale ją pogoniłam i zapisała się na dzis do ginekologa,,,bo wiecie co u niej tylko hcg wskazywało na ciąże..na usg nie było nic widać ale pewnie za wcześnie było bo usg miała w ok 35dcyklu.Gdyby nie ten ból jak na @ lekkie plamienia się zdarzają na początku chyba..dzięki za szybką odpowiedź dziewczyny.
Fajnie że mogę liczyć na szybkie wsparcie i pomoc od mądrych staraczek:)
dziękuje
wieczorkiem zajrzę opowiem co i jak.
buźka

Kinuś cholercia nooo!! Kobito nie ma, że wkładka i załatwienie sprawy! WSZELKIE PLAMIENIA CZY KRWAWIENIA Z BÓLAMI NA POCZĄTKU CIĄŻY MOGĄ GROZIĆ JEJ PORONIENIEM! A NAWET KOMPLIKACJAMI!!!! Dzwoń do koleżanki i masz jej kopa sprzedać, żeby teleportowała się do ginekologicznej izby przyjęć, na podtrzymanie ciąży! Takim nastawieniem to ona straci dzieciaka!!!!
Nigdy nie wolno tego bagatelizować i na przyszłość zawsze od razy na ostry z takimi rzeczami!!!
Dziewczyno ja w 8ym tygodniu trafiłam na patologię ciąży z krwawieniem, przeleżałam w szpitalu 3 dni na lekach a potem miesiąc leżenia w domu z lekami! A wszystko przez krwiaka!



A czemu nie możesz Ael???
Bo mam niedoczynność tarczycy, a nad morzem jod mamy, a mnie on przy tej tarczycy szkodzi...
 
Ostatnia edycja:
Do góry