reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Sim no to ładnie oszczedzaliscie ze bez kredytu budujecie....my zbieramy na wkład własny i mimo wysokich zarobków to moze 100-150 tys tys by nam sie udało nazbierac przez 2-3 lata...jakbysmy tylko z jednej wypłaty zyli a druga odkładali i inwestowali.

Ael to współczuje w taki razie....ale tylko nad bałtykiem tyle jodu wiec moze gdzie indziej rozwazyc mozliwosc:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
nas tez na to nie stac dlatego mocno się bronimy przed kredytem ale lecimy od zera i liczyc mozemy tylko na siebie,zadnej ziemi,żadnej nieruchomosci,spadku niczego....
a przy kazdym kredycie oddaje się 2 a nawet 3 razy tyle co pozycza,wiec masakra...:/
 
A ja bym chciała pojechać nad morze ale nie mogę... Zobacz załącznik 361736

:-(Ael a ja własnie nad morze jadę,juz niedługo bo 4.07, do Łeby.Mam nadzieje ,że będzie fajnie i ciepło.:)

Ja dzisiaj lecę do gina , nie czekam na wyniki biocenozy, którą zrobiłam wczoraj,bo nie wytrzymam przez weekend,a jestem na 99% pewna,że to grzybek powrócił.Może wkońcu uda sie go pozbyć,bo oboje z TZ mamy już dość.
Ostatnio brałam tylko przez 6 dni Pimafucin, nie miałam tabletek bo byłam po starankach i gin stwierdziła ,że gdyby była ciąza to nie mogę.Teraz tez po starankach i po nich tez wrócił grzybek,ale poproszę o tabletki,wezmę je dopiero jak @ przyjdzie, a jak nie przyjdzie to i tak do niej wróce.
 
Kinius, ale nieodpowiedzialna ta Twoja kolezanka.Oby to nie bylo nic zlego.
Ja tez marze o wakacjach, ale chyba z brzuchem to nigdzie nie pojade.
 
big ja na poczatku października bede zaczynac 22 tyd ale mam nadzieje na mały brzusio i mnóstwo pływania w morzu mi nie zaszkodzi chyba a jeszcze nie bede się toczyc wiec luzik mam nadzieje:)
 
Malami, podpytaj o Nystatynę, bierze się 10 do 14 dni, jest okropnie nieprzyjemnie, ale pomaga. Przynajmniej mnie pomogło. W ciąży. Więc widać szkoda mniejsza niż korzyść

Soglam, no my mamy działkę i w tej chwili kasę na stan surowy zamknięty. Tylko papiery jakoś dojść nie chcą... Z tym to dopiero masakra. Już trzy lata mijają od początku załatwień
 
Cześć kobietki :-) Ale przyjemnie na dworze, w nocy ulewa i burza przegnały tą duchotę i nareszcie jest czym oddychać :-)

O, widzę, że temat urlopiku wkroczył na forum. A my wczoraj do 1 w nocy siedzieliśmy i szukaliśmy jakiś fajnych miejsc i ofert na wyjazd w biurach podróży. Soglam Ty chyba troszkę jeździsz co polecasz na fajny wypoczynek odstresowująco-relaksacyjny? (oprócz Chorwacji bo mamy zjechaną wszerz i wzdłuż, Majorka i Ibiza już też była, trochę Włoch).
 
reklama
Do góry