reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

własnie czytalam ze luteina moze byc stosowana w czasie ciazy i jezeli jest sie w ciazy to krwawienie nie nastapi. Luteina uzywana jest rowniez na podtrzymanie ciazy. Takze krzywdy sobie nie zrobie.

Jak robilam i test zalala ta rozowa fala to widzialam jak wylania sie 2 krecha, a po minucie dupa blada jedna krecha i zadnego cienia. Jezeli ma byc pozytyw to pewnie bedzie. Moze za tydzien powtorze. Jak okres nie przyjdzie. Brzuch i piersi okropnie bola.
Az sie martwie ze moze cos jest nie halo, jakas choroba czy cos. Po prawej stronie jajnik napieprza. Ale skoro test wyszedl taki jak wyszedl to zapewne @ nie umie sie puscic. Albo nie daj Boże nabawiłam sie jakiegos torbiela czy cusik.

Nie ma co sie zamartwiac. Porobie badania poobserwuje swoje cialo i sie wyjasni.


Aha i pytanko do staraczek. Czy któras slyszala bądz używała FemiFertil?
Zrobilas spis witamin i potrzebnych skladnikow dla kobiety pragnacej i ten specyfik ma absolutnie wszystko. Tylko nie wiem czy to warte. Cena miesiecznej kuracji okolo 50zl.
 
Ostatnia edycja:
reklama
BigChild no to dobrze :) bo ja sie nie znam, więc pytałam ;) jeszcze wszystko może się zdarzyć!!

jeera86 pochmurny??? u mnie słońce :)
 
witam z rana, dzis mam zamiar nie dołować sie tak jak wczoraj !!

Witam nową staraczke !! Oczekujaca, trzymamy kciuki !!

BigChild, przykro mi z powodu jednej kreski. Ja tez mam nadżerke i w tym miesiacu wykryto stan zapalny :( To moze powodowac ze nie udaje sie zafasolkowac. Już myslalam ze w tym cyklu bedzie ok i prezent na swieta sobie zrobie, a tu bede sie faszerowac tabletkami i cykl pójdzie na straty !! ;-(
 
Bo nadzerka to taka wredota,ze każda kobieta ja ma choc raz w zyciu..
U mnie tez sloneczko, choc zimno. Oby jutro nie padało bo mam zamiar okna myc.

Ela jak się czujesz? Jakies ciazowe objawy?
 
hejka dziewczyny dzis mam wolne tak wiec moge troszke wiecej czsu zmi spedzic:))) cos mnie pobolewa od wczorj w dole z prawej strony..., mam nadzieje ze to nie drogi moczowe........:((((((((( w pierwszej chwili myslalam ze to jajnik ale tak jakos dziwnie inaczej boli:angry:
 
reklama
BigChild dziś jakoś tak bezobjawowo, jak na razie... szczerze mówiąc wolałam jak mnie ten brzuch bolał, bo przynajmniej czułam, że coś się dzieje... a tak to jakoś tak dziwnie...

m-sen w poprzednim cyklu miałam stan zapalny także współczuję... raz leczyłam - 6globulek, a potem nic nie czułam już, ale okazało się, że niedoleczone i jazda - 12 globulek... nie lubię..... :/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry