reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Ael wskakuj ;D
ja zmieniłam z trudniejszego nazwiska, na łatwiejsze. A chciałam zostać przy swoim, ale nie zgodziła się zaraza... A w sumie i lepiej...
 
reklama
Ael wskakuj ;D
ja zmieniłam z trudniejszego nazwiska, na łatwiejsze. A chciałam zostać przy swoim, ale nie zgodziła się zaraza... A w sumie i lepiej...
No to wskoczę dam wam tylko pieniądze za nadprogramowe przekroczenie wagi bagażu XD

Ja zmienię z trudnego na łatwiejsze i chwała Bogu, bo tłumaczyć każdemu przez minutę czy dwie jak piszę się moje nazwisko jest troszkę denerwujące...a to trzeba literować....


Edit o 2 w nocy: Branoc wszystkim jeszcze obecnym idem spać, pomordować faceta, nie seksualnie by sobie która czegoś nie pomyślała, wręcz przeciwnie, dopiekę mu, odwrócę się dupą i zacznę charapać seseseseeeseeee!!
Spokojnej i fasolkowej nocy!
 
Ostatnia edycja:
Dagne cudowna informacja:-) dzidziuś rośnie zdrowo a to najważniejsze
Soglam ładna betka;-) nie stresuj się, będzie ok
Kiniuś pisz ja wynik testowania?
Donia u nie beta 30 zł, i tak za dużo
Truskawcia biedna moja<tuli> wiesz faceci czasem coś mówią i nie przemyślą, potem żałują.....na pewno nie powiedziałby tak jeśli by nad tym pomyślał. Kochana nie opowiadaj takich rzeczy że nie dane jest Ci być mamą!! uda się, może już w następnym cyklu. Dużooooo fluidków specjalnie dla Ciebie ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Lovka dla mnie Hubert trochę twarde, ale najważniesze żeby Wam się podobało i dobrze kojarzyło:-D chociaż potem każde imię przylgnie do dziecka...powiem Ci że nie znosiłam imienia Karol, kojarzyło mi się z jakimś głupkiem, debilstwem:-p poszłam potem na praktyki do przedszkola, i tam był mały Karol.....jejku jakie to dziecko było słodkie, od razu zmieniły mi się poglądy, pewnie jakbym spotkała jakiegoś małego pięknego Huberta to też bym się zakochała w imieniu:-)
Ael gratki zakończenia 20 tygodnia:-) ale leci
 
hej dziewuchy:)
widze że rozmowy nocne były i teraz wszystkie odsypiają:):)
moje kochanie zafundowało mi dzisiaj z rana relaksacyjny seksik:) było tak spokojnie i miło,chyba chłopina bierze pod uwage mój stan i nie chce szalec....

truskawica mam nadzieję ,że juz ci lepiej kochana:)
vanilla dzięki:)
lovka hubercik fajne imię
atan niecierpliwcu poczekaj troche i nie sprawdzaj juz tych testów owu jak jasnieje krecha...tylko kochaj się z przyjemnoscią...a niespodziewanie zaskoczysz:)
kiniuscZekamy na testa z II krecham, chwal się szybciutko:):)bo mi kciuki zbieleją i odpadną:p:p:p
 
hej wszystkim:)
Vanilia miło że pytasz:),
robiłam dziś pre-test ale to samo co 2dni temu, czyli jedna krecha ...już tracę nadzieję, jest 33dc @nie ma, a ostatnie 3 cykle to 27,29,29..
nie wiem czy badanie hcg mialoby sens teraz po dwóch testach negatywnych.
Zapisałam się do swojego gin na jutro..(mam taki pakiet pzu konmfort i specjalistów z dnia na dzień ) wiec pójdę . A symptomów brak nadal wszelakich///
ogarnął mnie smutek z samego rana zaraz po teście, ale powoli wracam do formy, muszę koniecznie zrzucić z siebie te kg stresu..może tu tkwi przyczyna..ale jak nie mieć nadziei:-(
 
hej wszystkim:)
Vanilia miło że pytasz:),
robiłam dziś pre-test ale to samo co 2dni temu, czyli jedna krecha ...już tracę nadzieję, jest 33dc @nie ma, a ostatnie 3 cykle to 27,29,29..
nie wiem czy badanie hcg mialoby sens teraz po dwóch testach negatywnych.
Zapisałam się do swojego gin na jutro..(mam taki pakiet pzu konmfort i specjalistów z dnia na dzień ) wiec pójdę . A symptomów brak nadal wszelakich///
ogarnął mnie smutek z samego rana zaraz po teście, ale powoli wracam do formy, muszę koniecznie zrzucić z siebie te kg stresu..może tu tkwi przyczyna..ale jak nie mieć nadziei:-(
kiniuś dopóki @ nie ma to jest szansa...ale koniecznie musisz się odstresować...zafunduj sobie jakies spa,wizyte u kosmetyczki albo to co lubisz i jak nie jestes zafasolkowana to w mig przyjdzie @....wiem że to żadne pocieszenie ale zawsze coś...
mimo wsystko trzymam nadal kciuki...:):)

ja ci powiem ze się tak nastawiałam w jednym cyklu był seks w konretne dni i mówiłam sobie ze musiało sie udac bo jak inaczej,no i czekałam na @ i ten nie przychodził,w 31dc (przy 28 dniowych cyklach) zrobiłam test-I krecha( choc wydawało mi się ze jakis cien cienia był),w 33dc tez zrobiłam test i I krecha( a nastawiona byłam na II bo @ brak i przekonanie)załamałam się i stwierdziłam ze nic z tego no i 34dc przyszła @ bolesna jak nigdy i okropna,wiec jak odpusciłam i odblokowałam organizm to wszystko ruszyło bo psychicznie nie dopuszczałam do mysli @....ale tez mogła byc biochemiczna....czort wie....
zreszta kochana tez tak może byc wiec spróbuj się zrelaksowac koniecznie i o tym nie myslec:):)

a ja zbudzona przez kota mimo ze bezrobotna wstałam dzis o 7:30 nakarmiłam kota,zrobiłam sniadanko dla meża,zjadłam,zaliczylismy seksik przemilusi,odprawiłam męza do pracy i zabrałam się za rozsyłanie aplikacji,a no i jeszcze zdazyłam pobawic się z kotem:) teraz pije kawke i ciacho juz:)
 
Ostatnia edycja:
no właśnie tak może być, ze ten stres, jestem w pracy a myślami gdzie indziej..powiem Wam dziewczynki że już czekam na urlop z utęsknieniem,,ale już coraz bliżej bo w lipcu:)może i wtedy nad morzem coś zakiełkuje,, spontaniczny seksik..bez patrzenia w kalendarz kiedy kiedy...
ale dobrze ze dziś czwartek week za pasem i odpocznę,,w pracy mam troszke napięcia,,umowa mi sie kończy za miesiąc a i mam nadzieje że kolejna będzie na czas nieokreślony..więc i ten stres by odszedł..
ale wiecie co ciąża to zawsze troszkę stresu,,najpierw chcesz zajść myślisz, potem czekasz na brak @,,potem testy, a potem żeby wszystko było ok.
Moja koleżanka 5tc..dziś krwawi ma bóle jak na okres,,nie wiem co jej doradzać,,bardzo mi przykro..tak się cieszyłyśmy ze jej się udało kibicowałyśmy sobie nawzajem..a teraz ..
no nic jakoś będzie spokój najważniejszy.:)
dzięki soglam;-)
 
Witam Was w ten przeokropny dzień :-)
Widzę ,że w nocy nie miałyście co robić :-D.
Przejrzałam tylko mniej więcej Wasze wczorajsze posty.
Nadrobię Was jak tylko skończę pisać prace.
Smutasy uszy do góry , cieszyć się seksem i "sobą" :* Jak już będzie dziecko nie będziecie mieli tyle czasu dla siebie :-p.
Ja nie mogę się już doczekać urlopu a tu jeszcze praktycznie miesiąc :no:.
 
reklama
A ja się z Ael nie zgodze,żeby faceta zganić..
baby jak my tylko beczymy,że fasolki nie ma.. to facet myśli,że albo nam jest potrzebny tylko do zapłodnienia, albo do wykładania kasy, każdy czasem traci cierpliwość, jak słyszy w kółko " @ przyszła, i ryk" wg mnie dobrze,że facet postawił kobietę do pionu ;-) nie ma się co spinać, bo to utrudnia tylko zajście, przykładem jest soglam która odpuściła i zaskoczyła ;-)

a tak poza tematem, powiem teraz rascie brzydko " spadaj na górną listę a najlepiej na wystaraną, chce być outsiderem w mojej nie staraczkowej liście, jest to grupa zamknieta ;-)" :D
:* dla wszystkich z zimnego, obrzydliwego śląska :-( ja chce słońce :-(
 
Do góry