reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

A ja zrobiłam błąd idąc na filologię angielską :/ Jedyne dobre w tym, że amerykanistyka. Dużo ciekawszy niż brytyjski ;D

Jakbym wiedziala, ze tu taki spec jest to bym dzis nie wertowala pol dnia slownika ehehhe jutro ide do lekarza i nie spie bo sie zastanawiam czy sie z nim dogadam eheheh
Jutro mnie czeka lekcja plastyki bede mu rysowac ehehhehe
 
reklama
Ael hahahaha facet ci się udał
Atan Ael ma rację przynajmniej umiesz angielski perfect nie to co my :-p I dobrze wiedzieć do kogo się będzie można zgłosić z problemem odnośnie angielskiego :-)
 
Beka a co to za lekarz, jaka narodowość? Może nie będzie tak źle "You zrozum że I must baby i Ty doc musisz me leczyć, kapisz??"

Klari mało powiedziane...ja po prostu czasem mam przez niego załamkę....
 
Lovka, Klari, Soglam, Beka, Atan i wszystkie inne laseczki – kochane jesteście, dziękuję :-*

Dziękuję Kobietki za zrozumienie… może za jakiś czas będę się z tego śmiać, ale na razie jest mi strasznie źle, cieszę się że jesteście :-* Może i powinnam pogadać z moim M. ale na razie musiałabym się z Nim pożreć, ale i tak nie ma go w domku, więc może lepiej jeśli minie trochę czasu.

Soglam – dziękuję za fluidki :-) może w tym miesiącu się przydadzą :-) choć szczerze mówiąc przez najbliższe dwa miesiące raczej nie będziemy mieli możliwości się wstrzelić w moment przez Nasze prace :-(

Lovka- Hubert kojarzy mi się z milionerami ;-) ale pozytywnie :-)

Atan- skąd my znamy nakręcanie :-( ja już sama nie wiem czy nastawiać się pozytywnie, czy lepiej na nie, żeby się nie rozczarować… eehhh

Ael- kochana Ty :-* właśnie tak zrobiłam jak mówisz, bo jak wcześniej pisałam ja straszny wrażliwiec jestem ale i… wybuchowiec :-( wygarnęłam mu wszystko, a teraz… czuję się winna i chciałabym się do niego przytulić :-( kurczę nie lubię się gniewać z Nim :-( Dziękuję za wsparcie kochana :-*
 
ehheh Ja w Anglii siedze tak wypadlo, wiec trzymajcie za mnie kciuki. Maz mial isc ze mna to musi isc do pracy. Jakos sobie musze poradzic. Sa plusy podszkole troche sie heheh Dobra ide spac bo jak bede nie tomna to wogole sie nie dogadam. Milych snow.
 
Beka jeśli mogę pomóc, to "I want to have a baby - now! You must me to heal! Do you understand?"

A na koniec po cichu powiedz "Fucking english language."
 
Beka to Ty na codzień obcujesz z angielskim, to jesteś lepszym specem ode mnie. Ja tylko obroniłam magistra! :D A tak, to po engliszu niet szpresien.
 
Truskawcia my po to tu jesteśmy by pocieszać. Daj facetowi czas, facet to proste urządzenie ale musi zatrybić w swoim czasie, zrozumie błąd i będzie klęczał przed Tobą w przeprosinach :-D

Lovka lepiej by Beka do Ciebie zadzwoniła jak będzie u doktora to doktorowi wszystko po englisz wytłumaczysz...

Dziewczyny normalnie Oleśnicę nam teraz zalewa!! Mamy oberwanie chmury i od 10 minut leje siarczystym deszczem, ulica nasza zamieniła się w potok. Nasz pokój jest nad tunelem przejazdowym, tunel jest trochę niżej niż ulica i tunel zalało tak na 20 cm! Masakra...ale w końcu do cholery prażyć się jak kukurydza nie będe!!!!
 
Ael This is a good idea. I recommend up :D:D:D:D A angielski mi się przyda, jak polecimy z mężem do Stanów :p To moje marzenie... !!! Nie po to cholera przez 5 lat studiowałam amerykanistykę, żeby tam nie polecieć!!! Ma mnie zabrać tam na wycieczkę i kuniec!!! :D
 
reklama
Ma mnie zabrać tam na wycieczkę i kuniec!!! :D
To ja się wam do walizki schowam hihi XD

Wiecie co mi facet powiedział, jak zaczęliśmy poważniej planować cywilny? Rzecze do mnie tak: Ale wiesz po ślubie jak zmienisz nazwisko, to w rozmowie tel z obcą osobą nie będziesz musiała podawać swojego nazwiska (bo trudne) i mówić potem, że przez samo "ha"....
Pozostawiłam to bez komentarza.... Chodzi teraz i mówi, no ja Cię będę męczyć do końca życia, odpowiadam, że chyba mnie za bardzo pogięło na to.
 
Do góry