reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Hej hej! Widze tu nocne rozmowy, nie jestem w stanie was nadrobic!
Ja mialam ciezka noc, bark znowu mnie rwal, to od noszenia siatek z zakupami, juz wiem. Eh...
Do tego maly chyba czul moje zle samopooczucie, bo strasznie sie wiercil, kopal, podobno dziecko czuje samopoczucie mamy...
A teraz sniadanko mile panie i troche zalatwiania mam.
Milego dnia Wam zycze dziewczynki!
 
reklama
Olcia, ja miałam zwolnienie od 5 tygodnia. Jeśli pytasz o ciąże, ale ja miałam zagrożoną.

Kalisia, nie leżałam z nogami do góry, ale zawsze po się przytulamy, a nie lecę od razu do łazienki. W udanym cyklu to nawet tak zasnęłam :p Ale to co ma zostać, to zostaje. Pamiętaj, że generalnie potrzebny jest jeden ;)

Co do spotkania, jestem na TAK :) I ja z Krakowa :)


Dagne
, genetyczne i tak jest płatne, szkoda, że już Cię nie ma :) kazałabym Ci go zapytać co i jak, może by kogoś polecił :)
 
witam jakby nie było @przylazla w nocy nirmalnie masakra jestem nie do życia strasznie mnie boli brzuch zaraz odlece a czeka mnie tyle roboty najwazniejsze na zakupach juz byłam teraz id sie położyc bo normalnie nie mam siły,najwazniejsze ze ten cykl sie juz skonczył bo ta niepewnosc juz mnie dobijała wiec teraz nowe nadzieje jeszcze ten i nastepny cykl i jesli sie nie uda to robimy jakies konkretniejsze badania ale miejmy nadzije ze to nie bedzie juz konieczne.Z lutka w tym miesiacu poczekam troche pozniej a nie jak gin kazala od 11dc tylko po owu buzka miłego dnia
 
Dagne bedzie dobrze !!!! trzymam &&&&&&&&&&&&
Kwiatuszq współczuję <głaszcze> wredna małpa !! mam nadzieje ze szybko sobie pójdzie !!
Milego dnia bo ja w pracy niemam jiestety kiedy odpisywac ;-(
 
Dagne będzie ok niczym się nie martw :)

Kwiatuszku oj biedna bardzo Ci współczuję, ja miałam to wczoraj i przedwczoraj więc rozumiem Twoje cierpienie :-(
 
nie jest az tak zle ciesze sie ze nie trwal ten cykl dłuzej bo dluzszej niepwnosci bym nie wytrzymala ale staram sie byc na luzie moj mnie pocieszyl ze w tym miesiacu sie bardziej postara
 
Cześć wszystkim
Kwiatuszku witam w klubie do mnie też w nocy @ przylazła i teraz brzuch zaczyna boleć :crazy: ale też się cieszę, że już się skończył ten cykl.
A u mnie się znowu cykl wydłużył i teraz to już nie wiem kiedy może być owulka :-(
 
Kurcze znowu się w tym zamotałam jak uważacie ? czy od wczoraj mam już liczyć @ ( wczoraj były plamienia większe i ból brzucha) czy od dziś jak już mnie typowo zalało.? :dry:

Jak mnie prawy sutek boli jak dotykam.
 
reklama
Do góry