reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Kochane mam nadzieje ze zaduzo nie napiszecie ale ide do wyrka bo mezulek musi mnie dzis dopasc ;-) bo owulka sie zbliza ;-)a rano do pracy na caly dzien ...trzymajcie sie ;-)
Alredka mam nadzieje ze juz az tak nie kopie ;-)i da mamie spac;-)
DOBRANOC KOCHANe MILEJ OWOCNej NOCY;-)TRZYMAM &&&&&&&&&&&&&&&&ZA TESTUJACE I ZA TEBY @ NIE PRZYSZLA!!
 
hej dziewczyny oj wczoraj dałyście czadu tyle wpisów:) ale dotarłam i chyba jestem tu pierwsza dziś taki ze mnie ranny ptaszek bo ja chodzę na 6 do roboty,,,:-)
U mnie nadal @ brak:-D, zero dolegliwości sugerujących o jego nadejściu,,może delikatnie piersi zaczynają boleć..ale to nic, może ten wiosiołek mi złagodził ból tak jak pisałaś KALISIU, a jesli chodzi o te nogi, to właśnie w tym cyklu po każdym stos. w dniu blisko owulacji trzymałam w górze, przez jakies 10 min, jeden może dwa razy nie wypłynęło prawie nic jak wstałam..wiec obstawiam ze był w środku dobry śluz i owulka:)
jutro robię 2 teścik, :) oj mam dobre przeczucia, ale to tylko przeczucia...ale jestem zmęczona jednak to wstawanie ranne mnie dobije
 
Witam środowo

Sil fajna historyjka, i jaka prawdziwa:-)
Kalisia ja leżałam ale tylko raz i tylko chwilkę bo mój się ze mnie śmiał:-p więc nie przypuszczam żeby to pomogło
Olcia lekarz w ciąży może Ci wystawić l4 od początku, z tym że nie każdy chce....ja chciałam bo mam pracę fizyczną, muszę dźwigać skrzynki z chlebem, rozładowywać towar, to mi powiedział że jeśli nie pracuję na nocki to nie ma przeciwskazań.....ale na pewno nie będę pracować do końca, koło 4 miesiąca chciałabym już iść na zwolnienie
Nooo nie mogę......jakby się rodzice dowiedzieli że im gumki kułaś to by Ci lanie spuścili:-p
 
Witam Kochane!

Ale żeście naprodukowały postów :szok: Ja zaraz wyruszam w trasę na kolejne rozmowy. Ja chyba zwariuje zanim te ponad 100 przedszkoli objeżdżę XD
 
szybko sie witm i do pracy zmykam :-)
pochwale sie tylko ze na monitoringu pokazal sie dzis piekny pecherzyk 13 mm i gin powiedzial ze za 3-4 dni powinien miec 19 mm a my wlasnie w sobute jedziemy nad jeziorka na 4 dni - idealnie!!!
buziaki
 
reklama
Hej laseczki:)
Wpadłam powiedzieć, że lecę do ginka za niecałą godzinę i poprosić o kciuki :)
Nie wiem czego się spodziewać, bo na 1 wizycie nie mówił nic o genetycznym, no zobaczymy, jak zrobi mi nawet zwykłe usg to będzę super, jak nie, to gorzej, ale i tak zapiszę się na genetyczne za 1-2 tyg prywatnie. Ufff... trochę się boję, czy morfologia ok, bo miałam kiedyś niedobór żelaza, no zobaczymy....
 
Do góry