reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po raz pierwszy :)

tak sobie teraz pomyślałam że miło by było kiedyś się spotkać jak już większość będzie miała pociechy :D Ciekawe czy by się udało dograć jakieś terminy :D
Już mi bije z nudów i piszę takie głupoty. czekam aż brat i moje serce skończą grać w fife i głupie pomysły mi do głowy przychodzą
 
reklama
fajnie by bylo nawet gdybysmy brzuchy mialy sie spotkac cala grupa ;-) ale by bylo superowo ;-) ale wtedy to chyba bysmy musialy na mapie pozaznaczac skad kazda jest i wtedy polaczyc sznurkiem i sprawdzic punkt spotkania na srodku;-)
 
Jeezu znów to małe piłkarskie wcielenie mnie kopie...AHH! A miałam chwilę spokoju....

Kalisia powiedz swojemu bu zaopatrzył z żołnierzyki w giepeesa to dotrą bezproblemowo do jajeczka!
 
Świetny pomysł z tym spotkaniem ale z tym terminem to by była tragedia do ustalenia :-p he he
Ael ha ha ha ha ha ha wyobraziłam sobie te plemniki z gps-em :-D
 
Ostatnia edycja:
no nie alredka gipies ;-) rozbrajasz mnie ;-) śmieje sie do ekranu ;-)
co do spotkania z terminem bylo by napewno ciezko ;-) ale co sie nie robi jak sie chce ;-)
 
reklama
Do góry