reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
dziewczyny małe pytanko czy ktoras po stosunku lezała z nogami w gorze? i czy cos to daje? hihi moze to głupie pytanie ale jestem ciekawa czy tylko ja tak wariuje;)
 
uff :p nareszcie dotarłam do końca :-).
Dziewczyny powiedzcie mi , od którego miesiąca lekarz może wystawić zwolnienie l4?
Trzeba uczcić dzisiejsze święto - Dziewczyny do ........łóżka ,kuchni, łazienki wszędzie tam gdzie lubicie to robić :D nie marnować czasu!:p
Dzisiaj byłam załatwiać paszport.... ile się nastałam w kolejce wrrr... do tego w urzędzie nie mieli klimatyzacji , ludzie wydzielali niesamowity smród :/
Tak sobie myślałam ostatnio , że posłucham Waszych rad i nie będę aż tak bardzo myślała o fasolce i powiem , że nawet mi to wychodzi :p Humorek przez to mam lepszy bo się nie dołuję. Gdyby nie Wy pewnie nadal bym tylko chodziła zdenerwowana .Z perspektywy czasu nawet myślę , że normalnego okresu nie miałam przez to że tyle o tym myślałam.
Klari gratuluję prawka :) ja też zdałam za pierwszym razem i też nie wierzyłam , że się udało. Jak dzwoniłam do rodziców to się śmiali , że ich wkręcam , że to niemożliwe heh:p:).
Ael bardzo lubię czytać Twoje wypowiedzi ;-)Jest w nich tyle hm... nawet nie wiem jak to nazwać ... entuzjazmu, troski ... no i wydaje mi się , że zawsze piszesz szczerze to co myślisz:):*
Jeszcze trochę poprzegladam stronki i mykam spać
Trzymajcie się dziewczyny :) i trzymam && za następne fasole :)
 
Kasia.natka fajnie by było też w tym samym czasie zafasolkować.
Kalisia ja brałam nogi do góry ale jak na razie u mnie jeszcze nie poskutkowało :-D.
Jak bym już chciała wiedzieć co jest nie tak z tym moim cyklem teraz i zacząć już nowy z tymi cudownymi staraniami. Najgorsze jest to czekanie. :-(
Olcia ja od taty dostałam sms-a z odpowiedzią na mojego że zdałam "to widocznie nie jest tak trudno zdać" a od mamy "mówiłam, że masz więcej szczęścia niż rozumu" :-D ach to cudowne wsparcie od rodziców. ;-)
Ja też uwielbiam czytać wypowiedzi Ael są takie bardzo optymistyczne, potrafią od razu postawić na nogi.
Ja też w tym cyklu już sobie odpuściłam i nie myślałam o niczym a tu taki psikus i coś się pochrzaniło :-( ale tylko do piątku i do przodu dalej z działaniami :happy2:
 
Ostatnia edycja:
Kalisia a ja nie trzymałam do góry...ale zawsze sobie z mezusiem jeszcze lezymy na boczku jakies 10min i się przytulamy...i tez zadziałalo bo nasienie cały czas sobie spływa:):) każdy ma sój sposób....no i od tyłu dochodzi nasienie głebiej...wiec jak lubiecie to również polecam...;-)
 
zawsze trzeba na cos czekac wry,,, jak nie na fasolke to na @ a to na owulkę a to na bete a to na usg ahh caly czas czekamy ;-) kto chce mojego faceboka to zapraszam na priv ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kalisiu ja leżałam przez 2-3 dni w zafasolkowanym cyklu. Może to i jakoś procentowo wpływa, ale wg mnie bardziej ważniejsza jest armia faceta i jej jakość. :)

Olciu, Klari dziękuję za miłe słowa, ja jak mam dobry humor to piszę jak piszę, tak by was też trochę rozśmieszyć, a że samo życie dostarcza mi przykładów to czemu nie miałabym się tym nie dzielić :-)
I prawda, szczerze również piszę, ale uznaje zasadę, że lepiej coś przemilczeć niż wywalić kawę na ławę by kogoś nie zranić.
Olciu spokojnej i fasolkowej nocy :*

Kurde klawisze mi się mylą!!!

Kurna swoją cholerę zabije!!! Krzyczę do niego "wychlałeś mi sok!", "ale takiego małego łyczka wziąłem :D (i zaciesz)", "taaa łyczka, ale chyyba takie PÓŁLITROWEGO!!" i zwiał mi do łazienki, normalnie dziś wyciągnę pasa i go przylutuje w łóżku!
 
Do góry