reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Dzień Dobry!! Tak wiem, Magd.a nawet nie mam nic za bardzo na usprawiedliwienie...

Soglam!! Gratuluje po raz drugi!! Niech zdrowo rośnie!!No i daj znać koniecznie co z pracą. Ja zaraz też jade się rozejrzeć za robotą :)

Paluszku mam cichą nadzieje ze fluidów troszkę nałapie ;D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Miałam wczoraj jeszcze wejść ale zmogło mnie do snu ...
Soglam ,Fifka trzymam && żeby się Wam udało znaleźć pracke :*
Mam dzisiaj takiego lenia że to masakra ...
 
witajcie
my od roku się staraliśmy i udało się w końcu badanie 1 czerwca potwierdziło nasza wielka radość nasz 7 letni synek będzie miał rodzeństwo.
 
witajcie
my od roku się staraliśmy i udało się w końcu badanie 1 czerwca potwierdziło nasza wielka radość nasz 7 letni synek będzie miał rodzeństwo.
Selena przepraszam, ale co dało Ci napisanie na forum STARACZEK (czyt. dziewczyn starających się zajść w ciążę), że Ty zaszłaś w ciążę? Czy nie uważasz, że to jest po prostu nie fair i nie w porządku do dziewczyn, które są tutaj, wchodzą na forum i dzielą się staraczkowymi problemami? Czy myślisz, że osoba nowa na forum, która wejdzie na TAKIE forum jak ma być odebrana? Bo moim zdaniem to z Twojej strony jest niemal chamstwo.
Dziewczyny się tutaj starają z różnym skutkiem, dłużej lub krócej i nie mają zamiaru czytać postów nowych użytkowniczek bo OLA BOGA one zaszły w ciążę!
Pomyśl zanim cokolwiek napiszesz w nieodpowiednim miejscu...
Czy tytuł tego wątku to "pochwalmy się, że zaszłyśmy" czy "STARANIA po raz pierwszy"? Czytaj ze zrozumieniem!
 
selena Twój post tutaj nie pasuje ;-) po pierwsze to forum staraczek, nie zaciążonych, po drugie nie starasz się po raz pierwszy.. dziękuję za uwagę :-) i na drugi raz radzę czytać tytuł po kilka razy i przemyśleć 10 razy zanim się cokolwiek napisze, Ty się starałaś rok.. są tu dziewczyny które starają się dużo dłużej, szkoda ,że na weterankach nie napisałaś, przecież rok to już szalenie dużo ;-)
 
Wyprzedziłyście mnie ;-)
To przykre że ludzie nie umieją czytać ze zrozumieniem :/. Mam z tym styczność na co dzień. o ile dobrze pamiętam dość niedawno była podobna sytuacja na forum :/ Swoją drogą to zastanawia mnie co daje tym dziewczyną to ,że wejdą tu pochwalą się że są w ciąży i już nigdy nie napiszą :| Pochwalić to się mogą swoim rodziną i znajomym :|
 
Olcia bo te kobiety czy dziewczyny są po prostu głupie. Ja rozumiem zaciesz z powodu ciąży, ALE! Jest sprawa też by nie robić nic na wyrost bo nie wiadomo, czy kogoś ze swojego otoczenia tym szczęściem się nie rani. Nie można tak! Co mają powiedzieć dziewczyny, które po 2, 3, 5, 10 lat się starają? Wtedy to nikt nie weźmie pod uwagę ich uczuć bo po co!

Miałam podobną sytuację niedawno. Bratowa rok temu zaszła w ciążę, jednak z pustym pęcherzykiem. Na święta wielkanocne to ja bardzo mało mówiłam o ciąży by nie urazić brata czy bratowej, bo wiem jak tamto zdarzenie na nich wpłynęło.
To się taktem nazywa!
Najwidoczniej takie lale jak powyższa użytkowniczka, taktu nie posiadają w ogóle, tylko wolą walić na oślep i z zaskoczenia obuchem w głowę...
 
Vanilla ja mialam w 5 tyg, tzn hmm w 28dc 120 chyba, Twoja beta piekna, tak jak mowi Aerleda, fasola mocno sie trzyma!
Paluszek nic sie nie martw, sluz w ciazy tak wyglada. Jak nie ma koloru braz ani czerwieni to jest good. Życze zebys nadal nie miala objawow, zebys tylko cieszyla sie bezobjawowa ciaza.
Aerleda, masz super brzuch! NO i jestem zaskoczona ze maluch tak juz kopie, pewnie jest duzy i silny! Ciekawe jaki/jaka bedzie.
U nas cos dzisiaj zalamanie pogody, co mnie cieszy, bo upal mi nie sluzy ostatnio. Szkoda ze nadal duszno jest.
 
eh... no nic trzeba ochłonąć :-)dziewczyny macie fejsbuka ? jeśli tak to poproszę na prv link do waszych stronek:p
Lubię oglądać zdjęcia a jest taki zastój w pracy , że chętnie oglądne wasze fotki :p:)
 
reklama
No nie to znowu ciśnienie podnosi jakaś selena no boże czytajcie gdzie piszecie po co się chwalić !! wryyyyyy to nie ten wątek do chwalenia się !!
chyba ze bylabyś z nami od smego poczatku ;-) to co innego ;-)
 
Do góry