reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Big ja tyż zaskoczona, że tak kopie. To tak jakby ktoś dał Ci prztyczka w rękę :-D

Big oddaj trochę deszczu, ja w tej Oleśnicy się zarzynam...ciągle gorąc i żadnego deszczu ni kapeńki...
 
reklama
Ja uciekłam na trochę bo foty oglądałam :]
U mnie pogoda brzydka słońca ni ma deszczu ni ma i duszno bardzo jest :(
Ael zakochałam się w Twoim brzuszku :-)
Atan i w Twoim zdjęciu ze ślubu też :-)
 
No ja tez juz jestem po rozmowei...godzinę mnie maglowali ale to firma personalna dla klienta przeprowadza rekrutacje,wiec zalezy co oni dalej z tej rozmowy przekaża...powinni same plusy bo za to im płacą...ale zobaczymy...

mój dzisiejszy teścik
DSC_5340.jpg

troche mnie martwi że jescze jest bledsza ale juz nie bede robic testów...czekam na bete i juz...:):)
a najzabawniejsze że pokazuje się druga krecha od razu ale potem kiepsko zabarwia:/

a nowa zaciążaona...no coments...:wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
U mnie słoneczka nie ma,deszczu też,ale zaduch straszny.
Pewno znowu wieczorem bedzie burza.Wczoraj straszniie padało i duży grad był - massakra.
Wczoraj chyba była owulka i ten podbarwiony na kremowo śluz to pewno od owulki, a nie od castagnusa.:)Staranka tez były:)
Tempka skoczyła mi ślicznie z 3,15 wczoraj do 3,64 dzisiaj, bo ja z reguły ta nisko temperaturowa jestem.
Nie mogę nadązyc za czytaniem tego co Wy skrobiecie popołudniami szczególnie.Ostatnio mamy z TZ nową zabawkę:-).Wiem wiem jak dzieci,ale gramy sobie w Wii, świetna zabawa,śmiechu co nie miara i troche ruchu przed telewizorem,szczególnie jak sie boksujemy:)
 
reklama
Ael dobrze, że mnie wyprzedziłaś i zwróciłaś uwagę koleżance selenie, że się wcięła ze swoim wpisem nie tu gdzie trzeba, bo jak ja bym jej odpisała to chyba było by mniej przyjemnie :dry: Jejku jak mnie takie laski wkurzają, czy to taki problem przeczytać temat wątku ze zrozumieniem? :wściekła/y:
A ja wczoraj popołudniu dostałam @ i umieram-takiego bólu podbrzusza i pleców to chyba jeszcze nigdy nie miałam :-(Jak siedzę lub leżę to można to jeszcze jakoś wytrzymać ale jak postoję chociaż 5 minut to mogę chodzić po ścianach z bólu :-(
 
Do góry