reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Asiolku tule najmocniej na świcie i współczuje bólu....

a ja na 12 ide do internisty po drugie skierowanie na bete....mam za rogiem i wyniki szybciej niz prywatnie...absurd ale jest...eh
 
Biedny Asiołek :(

A ja nie wytrzymałam i walnęłam lasce priva...

Olcia, masz wiadomość :)

Soglam, piękna krecha, gratuluję rozmowy :)
 
A propo tych dziewczyn które wchodzą i piszą tylko " juz zaciązyłam" , to mam wrażenie ,że to są osoby, które tylko podczytują forum, nic nie piszą i nagle jak się uda to się chwalą.
Ja też duzo nie piszę,ale raz na "ruski rok" coś naskrobię :-D
 
no jest bez skierowania ale jak robie prywatnie u siebie w przychodni to mam wyniki w laboratorium po 2 dniach,a jak robiłam badania na nafz ze skierwania to jest na drugi dzien wiec dlatego chce skierowanie zeby było szybciej...mam nadzieje ze dostane...
 
reklama
hej laski :-) no troche sie dzialo a przeciez bylam wczoraj :szok:
Vani beta mega super!!! jeszcze raz gratuluje :tak:
Truskawcia ja wlasnie teraz robie monitoring, bylam w 7 dc i nic a teraz ide jutro 14 dc i zobaczymy
Atan skoro juz szukalas info o wzroscie pecherzyka to napisz mi prosze jak mozesz dokladnie wszystko tzn. jak dlugo rosnie, jak duzy ma byc, kiedy powinien zaczac a kiedy peknac pliiiiissss :blink:
mialam pisac o "kolezance" selenie ale juz sobie odpuszcze bo szkoda slow
Asiolku trzymaj sie, bol w koncu minie :tak: tule ale nie za mocno zeby nie bolalo
a poniewaz wyczytalam historie kolezanki fiony to prosze o info czy mam zaczac pisac tak ladnie wszystki ł,ż,ó itd? bo prawde mowiac to wczesniej nawet nie zwrocilam uwagi jak reszta pisze :baffled: wiec prosze mi napisac jak cos jest nie tak!!!
 
Do góry