reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

nadus na klawiaturze klawisz prtsc dogory z pprawej strony tylko nie trzymaj wskaznika myszy na obrazku bo ona tez sie odbije i wchodzisz do painta i wklejasz i mozesz potem sobie wyciac samo zdjecie zeby nie bylo widac reszty strony bo to kopjuje cala strone to co masz na ekranie inaczej sie zabardzo nieda...

i co udalo sie ??
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej dziewczyny wyszły ponownie II krechy...druga znacznie mocniejsza dzisiaj ...potem wstawie testa...teraz się zbieram na rozmowe o prace trzymać kciuki:):)
 
Cześć :-)
Ja tylko tak na chwilkę bo zaraz uciekam się zapisać do gina.
Soglam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
ojj myślałam,że już nie nadrobię :-)

Fifka witamy spowrotem ;-) po pupie powinnaś dostać,że Cię tak długo nie było, ale dobrze,że już jesteś :-*
 
dzień dobry :-)... widze że dośc spokojnie na forum. Można nadrobic. :-)

Ja dzis mam 23dc - 36,8 temp. O dziwno bobolewa mnie troszkę brzuch ( coś zawcześnie jak na mnie na ból na @ ;( ) Chyba sie jednak nie udało :( . Szyjka wysoko.
 
reklama
Soglam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Boże zasypiam w pracy muszę sie jakos obudzić bo tyle roboty a na szczęście o 11 dopiero lekarz przychodzi;-)
no tak wlasnie mi sie wydawalo ze lovka miala takiego samego dzidziusia ;-)
 
Do góry