reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Ah ale tam trzeba wysłać strasznie drogiego sms'a... No cóż, będę musiała zaczekać do stycznia, żeby się dowiedzieć :p
 
Ostatnia edycja:
jak drogiego mnie kosztowal 29 gr a w plusie nic nie kosztuje e to moze nie ta strona poczekaj zaraz znajde bo bardzo podobna...
 
Sms na ten numer kosztuje 29zł, tam nawt pisze pod spodem

Wyślij SMS o treści AP.SMYK na numer: 92578.
Koszt wysłania SMS to 30,75zł z VAT, lecz pamiętaj jak wiele otrzymujesz!
W odpowiedz otrzymasz SMS z kodem do wprowadzenia poniżej.
 
Ostatnia edycja:
No taka el mi wyświtla caałkiem inny nr a jak wysłałam na ten co w regulaminie i wpisałam ten kod co mi odesłali to nic się nie pokazało
 
poczeekaj bo zglupialam wyslalas za te 29zl czy za te 29gr ?? jak wpiszesz smsa musisz troszke poczekac z jakies 3 minuty wtedy sie pokaze zdjecie ;-)
najpierw dodajesz zdjecia potem wysylasz smsa i wpisujesz a on ci generuje zdjecie
 
Nie nie wysłalam tego za 29 zł tylko to z regulaminu to START DZIECKO bo mi się w ogóle wyświetla inny nr i inna treść smsa;a i to kosztuje 29 zł :/
 
reklama
Do góry