reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Hej ponownie :-)
Nie robiłam testu bo jakoś tak nie chcę jeszcze. Też jak wróciłam z jazd po 13 to o 14 się położyłam i wstałam po 17 i poszłam do babci.
Może jutro zrobię ale raczej nic nie będzie bo dostałam wieczorem jakiś plamień takich jasno brązowych jak miałam zawsze na koniec @ tak, że czekam do jutra i idę się na piątek zapisać do gina jutra.

A i działo się coś ciekawego.? U kogoś widziałam, że fasolka się pojawiła.?
 
reklama
soglam ja nie dziekuje ja sie tylko ciesze ;-) i szeroko uśmiecham ;-)
Soglam ma fasolke ;-) vanilia ladna bete ;-)i paluszek ma fasolkę ;-)

Soglam powodzenia na rozmowie o prace ;-)trzymam kciuki&&&&&&&&&&&&&& by wszystko bylo po twojej mysli i ze jesli ja chcesz to ja dostaniesz;-)jesli ci sie tam spodoba;-)
 
Fifka...ja Cie chyba myslami przyciągnęłam...oj tyle razy tu Cię przywoływałam...fajnie ze jesteś, jeżeli u mnie wszystko dobrze się rozwinie, to duża część fluidków pójdzie do Ciebie:) no i do Kwiatuszka:) tak obiecałm:)
 
Ael dziękuje za wyczerpującą odpowiedź! No to szkoda, że taka obrażalska z niej... Przecież zwrócenie uwagi to nic strasznego mogła Wam napisać, żebyście się wypchały i tyle :p:p:p::p A nie od razu śmiertelnie się obrażać!!!
Kurcze, że ja też przegapiłam te wpisy...
 
Atan kciuki się przydadzą bo oferta fajna i mi zależy ale jestem bardzo pozytywnie nastawiona i mam wrażenia że jak tylko ze chce i sie postaram to dostane:):)
 
Znacie tą stronę gdzie niby można sprawdzić jak będzie wyglądało dziecko?? Olcia i pyscek mają chyba avatarki z tej strony
 
reklama
Paluszek gratuluję fasolinki :-) ach jak ja bym już chciała też mieć swoją.
A to kto się na kogo obraził.?
Idę spać dobranoc kochane ;** kolorowych snów ;*
 
Do góry