reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Olcia ja zamawiałam już dwa razy testy na allegro i jakoś wychodziły niestety non stop I krecha :-( ale to u mnie, u Ciebie może być II kreseczki :-) na tyle ile zamawiałam tzn 7 tylko 1 nie wyszedł

Soglam jak narazie czekam na @ a potem zobaczymy co bedzie, ale mówiąc szczerze to już bym chciała dołączyć do ciężarnych i przesyłać fluidki :-)
 
reklama
A ja dzisiaj kupiłam test żeby jutro rano ciąże potwierdzić ale nie umiem znależc nigdzie info o czułości...pewnie 25 ale czemu nie napisali???eh...i to niby apteka...grrr
ktoś zna może test komfort???
 
Sog ja miałam go kiedyś... niestety wtedy wyszła I krecha, ale u Ciebie będzie inaczej :D
A zdradźcie mi co się stało, że Fionka zła??? bo ja nic nie wiem... :baffled:
 
wrocilam z pracy ;-) soglam jak potwierdzi sie napewno ze jestes w ciazy to ja lapie te fluidki jako pierwsza;-) bo co mi dzisiaj dziewczyny pisaly o blizniakach bardzo mi sie podobalo ale wiem ze napewno bedzie ciezko ale bym sie cieszyla i najlepiej corka i chlopiec ;-) albo dwa chlopaki a ostatnio spodobaly mi sie jeszcze 2 imienia bo mialam wybrane Ameli i maksymilian a doszla Nikol i Nikodem ;-) fionka sie obrazila za zwrócenie uwagi na błędy ortograficzne i od tego czasu nic nie pisze ;-(
 
wrocilam z pracy ;-) soglam jak potwierdzi sie napewno ze jestes w ciazy to ja lapie te fluidki jako pierwsza;-) bo co mi dzisiaj dziewczyny pisaly o blizniakach bardzo mi sie podobalo ale wiem ze napewno bedzie ciezko ale bym sie cieszyla i najlepiej corka i chlopiec ;-) albo dwa chlopaki a ostatnio spodobaly mi sie jeszcze 2 imienia bo mialam wybrane Ameli i maksymilian a doszla Nikol i Nikodem ;-) fionka sie obrazila za zwrócenie uwagi na błędy ortograficzne i od tego czasu nic nie pisze ;-(

dobra atan rezerwuje dla Ciebie pierwszą serię na wyłącznośc:):):)
 
Madgaleno, Fiona się obraziła, bo Donia zwróciła jej uwagę na straszne błędy w pisowni jakie popełniała, ale nie tylko. Czasem pisała tak, że kryptolog nie byłby wstanie jej rozszyfrować. Fiona się uniosła kompletnie niepotrzebnie, jakby osa ją ugryzła, a ja stanęłam po stronie Doni próbując Fionie wytłumaczyć, że to że inne nie skarżą się na jej wpisy nie oznacza, że nikogo te wpisy w oczy nie kłują. Fiona nie wiedzieć czemu tak bardzo się wściekła i stwierdziła, że pisać tu już nie będzie.
Jak na 28letnią kobietę zachowała się jak obrażona nastolatka a żadne argumenty do niej nie docierały. Parę dni po tym pojawiła się jednego dnia na forum i pisała z dziewczynami o dziwo, poprawnie już. A co się dzieje od tamtej pory, nie wiem.

Soglam a jaki to typ testu płytkowy czy strumieniowy? Może jak test jest zapakowany w folijkę, to na folii może będzie jakaś informacja. Z tego co udało mi się wyczytać na necie ponoć test ten jest bardzo czuły.
 
soglam ale sie ciesze za pierwsza serie :-):-):-):-)
kurcze tyle napisalam i znikło... no dobra tak po skrocie znalazlam ile rośnie pecherzyk graffa jak szybko myslalam ze szybciej niepotrzebnie zrobilam test owu.. i tak kreska slaba ale jest ... a rosnie 1-2mm na dobe wiec troszke mu zostalo ... i kurcze teraz niewiem kidy sie przytulac mysle ze dzis a moze jutro ;-)zobaczymy jak ochoty mego mezulka beda ;-) czy zmeczony z pracy wroci;-) a śluz sie zrobil mega rozciagliwy i prawie calkowicie przezroczysty wow az tak sie jeszcze nie rozciagal nigdy ;-)z dobre 10 cm
 
Ostatnia edycja:
reklama
ael strumieniowy...ale jak mówisz ze czuły to super...to juz nie szukam info...dzieki:)
wiecie jak nie mam czego się czepiac to się czepiam braku info...aż ja niecierpliwa...trzeba isc szybko spac zeby raniutko powtórzyć test i zmykac na 9 na rozmowe...

atan jeszcze nie dziekuj poczekaj do jutra...:)
 
Do góry