reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Ael!!! <słodkie oczka>

Soglam gratuluje!! Heheh mimo, ze rozsądek podpowiada mi żeby z dzieciątkiem teraz poczekać do czasu znalezienia pracy w sercu mam cichą nadzieje ze właśnie teraz się uda :-D A co do pracy to mam już kilka ofert ale chce troszkę odpocząć. Za miesiąc będe dopiero czegoś na poważnie szukać.
 
No dobra... przyjmę Cię ale pod warunkiem, że nie będziesz nam znikać na dłużej niż 2 dni, no chyba że dłuższy pobyt poza forum nam usprawiedliwisz ;-)
 
A ja sobie dziś o Tobie Fifka myślałam :) Cieszę się, że jesteś :)
I wiecie, myślałam, że Fiona się na trochę fochnie i wróci, a tu nic... No i martwię się o Pok :(
 
Ael!!! <słodkie oczka>

Soglam gratuluje!! Heheh mimo, ze rozsądek podpowiada mi żeby z dzieciątkiem teraz poczekać do czasu znalezienia pracy w sercu mam cichą nadzieje ze właśnie teraz się uda :-D A co do pracy to mam już kilka ofert ale chce troszkę odpocząć. Za miesiąc będe dopiero czegoś na poważnie szukać.

Fifka ja jak złozyłam w marcu wypowiedzenie to odpusciłam starania i chciałam wrócic dopiero jak znajde prace i przejde okres próbny no i chciałam od razu pojsc do pracy.Tak wiec intensywnie szukałam i odpoczywałam,zbierałam siły i teraz wiem ze było mi to potrzebne przy okazji uswiadomiłam sobie ze jak się fasolka trafi to nie bedzie zle i poszlismy w maju na spontan chociaz nie wierzyłam ze za pierwszym spontanem się uda...a tu taka niespodzianka...i się tez oferty pracy posypały poważne wiec wszystko się układa nie zawsze tak jak sobie zaplanujemy ale jak jest dla nas najlepiej:):)
trzymam wiec kciuki mocno....&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
i pomyslec ze chciałam wznowic działania lipiec-sierpien....
dobrze ze dałam się poniesc losowi i odpuściłam planowani
 
Ostatnia edycja:
Właśnie wróciłam z kręgli , odstresowałam się i jestem pozytywnie nastawiona :)
tyle naskrobałyście ...przeczytałam ale i tak nie pamiętam co która pisała :-(
Śliczne brzuszki :). Testy zamawiałam pierwszy raz przez allegro więc na razie nie wypowiem się na ich temat .Potestuję i napiszę :) .
Idę robić obiado-kolacje i wracam do Was :*:*:*:*
 
A ja sobie dziś o Tobie Fifka myślałam :) Cieszę się, że jesteś :)
I wiecie, myślałam, że Fiona się na trochę fochnie i wróci, a tu nic... No i martwię się o Pok :(

pok pewnie odpoczywa od forum i wszystkiego...ostatnio jej się nazbierało problemów wiec pewnie ma zajęcie....twarda baba na pewno sobie radzi a jak znajdzie chwile to do nas wpadnie....
a Fiona pewnie nas podczytuje ale boi się odezwać jak już ochłonęła....a szkoda bo wsparcie zawsze dobre....
 
reklama
Do góry