reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Heheh no nic sie nie działo :-) pracowałam ciężko i w końcu dostałam wypowiedzenie... od paru dni już nie pracuje i tak jakoś pomyślałam ze do was zajrzę :-D

Za miesiąc będzie rok jak się staramy i no bez efektów... leczyłam się Dupkiem i CLO ale teraz gin kazał odstawić i poczekać jeszcze pół roku na bardziej radykalne środki. Więc czekam....

Z cerą wciąż źle... 9 czerwca idę do alergologa bo dermatolodzy nie wiedzą co mi jest i chcą wykluczyć alergię... ale na to wygląda że mam po prostu łuszczyce skóry, więc tym bardziej się załamałam jakie geny chce przekazywać dalej...
 
reklama
Oj ile was już jest!! Prawie wszystkie weteranki!! :szok: tylko ja zostałam na szarym końcu... eh...


Aj!! Przepraszam!! Ja pisałam ze będę rzadziej do was zaglądać bo chciałam wyluzować... ale skoro nie ma efektów to wracam do Was :-D będę już grzeczna.... przyjmiecie mnie z powrotem? :(
 
przyjmiemy ;-)
a ja co mam powiedziec pyscek ?? na jakim koncu ja jestem jak na razie to jestem w szoku ze w tym cyklu 2 owulki hihi ;-) beda ;-) myslici ze z tej pierwszej mogla cos byc?? tylko zawczesnie by cos widzial na usg prawda?? bede przed 22 jak dojade do domku;-) narazie kochane ;-) bez was zycie jest nudniejsze żyć bez was nie potrafię ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
CZesc fifka :)
ja też dostałam fasoleczkę w najmniej oczekiwanym momencie....
jutro bede potwierdzac kolejnym testem....
a ja sama się zwolniłam z poprzedniej pracy z koncem kwietnia i własnie szukam nowej...chodze na rozmowy i przy okazji łapie oddech...naprawdę warto...może to własnie czas dla ciebie...odetchniesz i zaskoczysz:):)
 
Do góry