reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Heeej!! Dawno mnie tu nie było!! Oj dawno! Co tam u was nowego? Które są nowe zaciążone :D

u mnie dalej nic... do tego straciłam pracę więc jestem teraz na "wstrzymaniu"
 
Alredka śliczny brzuszek ;-) az pozazdrościć dziekuje ze dałaś zdjęcie ;-) zakochalam sie w brzuszku ;-) :-) ;-) dobrze dbasz o dzidzię bo rośnie jak na drożdżach ;-)
 
Big i Ael piękne brzuszki!!!! Już się nie mogę doczekać kiedy ja Wam pokaże taki swój!!! :) mam nadzieję, że będzie szybko widać. Ja dziś dostałam smaka na placki ziemniaczane i zrobiłam te z knora (patrzyłam na skład i nie jest źle) a do tego gulasz pieczarkowy :-) i zjadłam właśnie 5 placków i myślę czy iśc sobie nałożyć jeszcze jeden bo mój K dzisiaj zakumplował się wujkiem klozetem i nie je... więcej dla mnie :-D
 
Alredka śliczny brzuszek ;-) az pozazdrościć dziekuje ze dałaś zdjęcie ;-) zakochalam sie w brzuszku ;-) :-) ;-) dobrze dbasz o dzidzię bo rośnie jak na drożdżach ;-)
Tylko, że ja mało jem.... Dzidzia ze mnie bierze jak widać garściami.

Fifka, kobieto!! Gdzie Cię wcięło!?? Masz tutaj do Iwaskowego wiersza to będziesz wiedzieć kto zaciążył no i dziś Paluszek i Vanilia miały pozytywne testy. Ciążowy wierszyk

A pracą się nie martw, znajdziesz szybko nową. Tylko spręż dupkę i będzie git :-D
Teraz jak na spowiedzi, pisz co się z Tobą działo tyle czasu!
 
to dobrze ze dzidzia ma z czego brac jak ty malo jesz ;-)
za 30 minut koncze prace ;-) jupi ;-)
 
reklama
Fifka gdzie byłaś jak Cię nie było??? tęskniłyśmy za Tobą
fasolki rozdawali i mi się jedna dostała :)
jak Twoje problemy z cerą?
 
Ostatnia edycja:
Do góry