reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Ael- mówię Ci chłopak na pewno w Tobie rośnie ;-) a jak córa, to pewne będzie żywiołowa jak mamusia :-D Testować to się trochę boję he he ale jeśli będę to pod koniec tygodnia :-) Cycole, to hmm… powiedziałabym, że pobolewają :-) nie można tego określić, że mnie bolą (normalnie w tym dc- 26- nie powinnam móc ich dotknąć) bolą mnie jedynie od góry i po bokach :-)

Kasia- to 26 dc. (zwykle cykle mam 29 dniowe, tylko w poprzednim miesiącu mój cykl miał 25 dni) termin @ mam tak na 9/10 czerwca :-)

Big!!!! Ale słodziak :-D aż chciało by się Ciebie po brzuszku pogłaskać- taki zachęcający :-D
 
reklama
Big brzuchol rewelacja! Proszę żebyś częściej pokazywała nam brzuszek :-D

W takim razie ja dziś daruje pokazywanie swojego brzucha i tak za często go widzicie.
 
Jak to Aerleda, pokazuj! Ja lubie ogladac kazde brzuszki. Nie daj sie prosic.
Wogole jest wysyp ciezarowek, ide ulica i co rusz kobieta zbrzuszkiem. Fajnie tak!
Dziekuje dziewczyny za komplementy.
Dzis np fatalnie sie czulam, nogi puchly, ja jakas nie tego. Ale ogolnie to dobrze mi w taka pogode. Zobaczymy jak dalej.
 
big śliczny brzunio ;-) mam podobny a bez fasolki ;-P ale ze mnie grubasek;-)
ael ja chce twoj brzuszek zobaczyc ;-) daj fotki;-)
Truskawcia powiem ci ze w sumie sie nie monitoruje ale kazal mi przyjsc wtedy po tym tescie ciazowym co by;ly 2 kreski po 10 minutach i okazalo sie ze przyszla malpa i nie mogl zrobic wymazu i kazal przyjsc za tydzien a ja po tygodniu nie moglam bo mnie nie bylo w poznaniu wiec przy okazji poszlam dzisiaj i mowie zeby sprawdzil czy pekl a on patrzy i mowi ze jeden tak a drugi nie ;-) i zmierzyl go ale nie spytalam ile ma urosnac ani tak mniej wiecej wiec musze dokupic testy owu ;-P dzisiaj mi zato znowu temperaturka podrosla wiec by sie zgadzalo ze sie znowu owulka zbliza bo tamten pekl przedwczesnie owiedzial bo w 8 lub9 dc powiedzial wiec mam nadzieje ze jeszcze anuz na rocznice slubu sie uda boze w sumie sie ciesze ze nie czekam tylko na @ tylko w 20 dc czekam na owulke ;-) a teraz wracam do pracy bo nic pozadnie nie zrobilam obijam sie strasznie;-)
 
big śliczny brzunio ;-) mam podobny a bez fasolki ;-P ale ze mnie grubasek;-)
ael ja chce twoj brzuszek zobaczyc ;-) daj fotki;-)
Truskawcia powiem ci ze w sumie sie nie monitoruje ale kazal mi przyjsc wtedy po tym tescie ciazowym co by;ly 2 kreski po 10 minutach i okazalo sie ze przyszla malpa i nie mogl zrobic wymazu i kazal przyjsc za tydzien a ja po tygodniu nie moglam bo mnie nie bylo w poznaniu wiec przy okazji poszlam dzisiaj i mowie zeby sprawdzil czy pekl a on patrzy i mowi ze jeden tak a drugi nie ;-) i zmierzyl go ale nie spytalam ile ma urosnac ani tak mniej wiecej wiec musze dokupic testy owu ;-P dzisiaj mi zato znowu temperaturka podrosla wiec by sie zgadzalo ze sie znowu owulka zbliza bo tamten pekl przedwczesnie owiedzial bo w 8 lub9 dc powiedzial wiec mam nadzieje ze jeszcze anuz na rocznice slubu sie uda boze w sumie sie ciesze ze nie czekam tylko na @ tylko w 20 dc czekam na owulke ;-) a teraz wracam do pracy bo nic pozadnie nie zrobilam obijam sie strasznie;-)

Atan ajk dobrze pójdzie będziesz miała bliźniaki, z tym, że jeden starszy o 12 dni :)
 
Dziewczyny no błagam, tydzień temu widziałyście brzuchola mojego, może na jakiś czas wam starczy? Pocieszcie się brzuchem Big, tak rzadko daje zdjęcie.
 
Witam. mogę się pochwalić dzisiejszą betką, wynik 4386 mIU/ml, w/g norm jest ok 5 tydzień ( o ile dobrze to interpretuję):-) jutro rano pędzę do ginka

Klari poczekaj, może jeszcze za wczas;-)
Magdalena ja oglądałam X-factor:-) podobał mi się wybór widzów
Soglam widze drugą krechę:-D taka jak moja pierwsza, każda następna była lepsza i wyraźniejsza. Najważniejsze że Michał nie wygrał:-p
Magneta nie wiem co powiedzieć, przytulam mocno, to musi być zawód:-(ale będzie dobrze, patrz w przyszłość. Wspaniały facet obok Ciebie, niedługo bejbik też się pojawi;-)
Paluszek piękny duży +. Gratuluję kochana, też będę lutówką:-D
Big ha ale boski brzusio......zazdroszczę pocichutku:tak:
 
reklama
Do góry