reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Ael- no nie bądź taka ;-) Pokaż brzuszek :-D też na pewno jest piekny :-D jak dla mnie możesz nawet codziennie się nim chwalić :-)

Atan – aaaahhhaaa ;-) Myślałam, że robisz monitoring cykli i byłam ciekawa jak to wygląda ;-) Nietypowa z Ciebie kobita- dwie owulacje w miesiąc ;-) faktycznie możesz mieć bliźniaki różnodniowe :-D

Vanilia – ja się na wynikach nie znam :-p ale gratuluję ( z tego co słyszę) wysokiej bety :-D
 
reklama
Ael nawet nie strasz:-p chociaż mąż byłby wniebowzięty:sorry2:
Kochana ale 5ty tydzień i taki wynik! Dziewczyny miały po 400 z hakiem, 600 z hakiem, 700 to tysiaka w 5tych tygodniach (oczywiście te, które tutaj pisały o wynikach bety) więc taki wynik u Ciebie, mógłby wskazywać na ciążę bliźniaczą. Ale za wcześnie by cokolwiek wyrokować :-)
 
Atan ajk dobrze pójdzie będziesz miała bliźniaki, z tym, że jeden starszy o 12 dni :)

Myślisz?? bo on mowil ze nic nie widac z tamtej owulki czy moze to zawczesnie by cos widzial ?? bo sie zgubilam ;-) ale by byl numer u michala w rodzinie sa blizniaki u kuzynostwa jedno jajowe ;)
Ale mi humorek poprawilas ;-)z tymi blizniakami
Vanilia super ;-) ze rosnie ;-)

truskawcia no jestem ciekawa ale mi humorek poprawilyscie z tymi blizniakami ;-) bo on niee widzial nic oprucz tego pecherzyka... wiec niewiem co myslec w sumie moze dopiero sie zagniezdza bo nie umial mi wytumaczyc albo niechcial dlaczego mialam ten śluz rozowy i dzisiaj raz tez wiec niewim jakos mnie zbyl zadal jakies pytanie i zapomnialam ze sie pytalam...
 
Ostatnia edycja:
Ael ale taka wysoka beta znaczy coś złego? tzn jakaś nienormalna jest?:-p
dostałam taką kartkę z laboratorium i tam pisze
5-6 tydzień 217,0 - 7 138
to się mieszczę chyba:-) z resztą mogą być bliźniaki, byle było wszystko dobrze

Truskawcia no ja właśnie też się nie znam, pierwszy raz w życiu robiłam:-p a Ty testujesz jakoś teraz czy nie??
 
Vanilia, kiedy robiłaś betę- dziś? jak tak, to powtórz pojutrze:) mi się wydaje, że bardzo możliwe są bliźniaki :) a jeżeli chodzi o anomalię- to nie martw się:) żadnej nie masz:) dla porównania ja robiłam betę 2 dni po teście sikanym (robionym w dniu spodziewanej @) i wyszła 607 z tego co pamiętam:) jak powtórzysz i będzie podwójny przyrost- to oznacza to, że dzidziuś/ dzidziusie dobrze się rozwija/ rozwijają :D
 
Vanila nie to nic anormalnego, to bardzo dobrze. Znaczy, że fasola mocno się trzyma i poziom hormonu ciąży jest wysoki a to bardzo dobrze.
Tylko od tego czy to będą bliźniaki czy nie zależy jak znaczny był przyrost drugiej badanej bety.


A nie pokaże a co! Co mi zrobicie?! :p
 
Vanilia – najwyżej wszystko będziesz mnożyć na dwa :-D byle zdrowe dzieci były – jeśli będą dwa ;-) ja (jeśli będę) będę testować około 10 czerwca :-)
 
reklama
Jeny dziewczyny musze Wam powiedziec, że strasznie przeogromnie się stresuję...martwie się tym, że pobolewa mnie ciągle brzuch, ze jakos tak piersi nie bolą, sa tylko odrobinkę napuchnięte... i ten sluz ... dziś taki dziwny...taki nie wiem, kremowo blado-brzoskwiniowy...boję się, ze zaraz ze mnie poleci...wiem ze się niepotrzebnie nakręcam...zastanawiam się czy test nie wyszedł blednie, czy gdyby cos było nie tak to ten plusik wyszedłby taki mocny? pojawil sie doslownie po 30sek i był intensywny...kupiłam dwa testy i pewnie zaraz zrobie jeden a drugi na jutro zostawie...boszeeeee czemu ja jestem taka dziwna nawet nie wiecie jak sie tym nakrecam...od razu z góry przepraszam, ze taki mazgaj ze mnie...

Ael pokaz ja jestem zakochana w Twoim brzuszku (zresztą BIG twój to też rewelacja:):):) - troszke mi humor poprawisz:):) i przestane myslec o głupotach...
 
Do góry