reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Paluszku, jak niepokoi Cię śluz, idź do ginka. Nie wolno lekceważyć plamień w ciąży. Bóle są normalne, wszystko się rozciąga, zmienia, nawet na takim etapie. Mnie boli drugi dzień. Najbardziej niepokojący, o ile jest ten śluz
 
reklama
Paluszku, jak niepokoi Cię śluz, idź do ginka. Nie wolno lekceważyć plamień w ciąży. Bóle są normalne, wszystko się rozciąga, zmienia, nawet na takim etapie. Mnie boli drugi dzień. Najbardziej niepokojący, o ile jest ten śluz
Jutro umówie się do gina...kolor nie jest rózowy ani brązowy ani nawet lekko brazowy, ale biały tez nie jest...stad moje nerwy...
 
cześć Słońca
może któraś z Was mi skrócić co się działo przez weekend bo nie jestem w stanie Was nadrobić :-( piszecie i piszecie nie wstanie Was dogonić ... jakieś nowe fasolki ?? ktoś nowy doszedł ??
 
Nie musi być biały :) ja cały czas mam żółty i jest ok :) Tzn ostatnio nie było ok, ale ewidentnie swędziało i się serek zrobił
 
Paluszku brzuch boli bo miałaś mieć @ tyle, co do śluzu, nie martw się, może jakaś niegroźna infekcja i tyle.

Jezuuuuuu!! Poczekajcie jeszcze chwilę, robię takie fajne zdjęcia składanki, cierpliwości!!
 
reklama
Do góry