reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Kasia – kochana jesteś :-D nooooo dziać to się może i coś dzieje ;-) ale nie wiem czy znów sobie nie wkręcam, dlatego pytam, bo pamiętam, ze Donia coś w tym temacie pisała :-) Po poprzednim miesiącu (wielkiej wręcz) pewności, że Nam się udało, więc nie chcę sobie robić złudnych nadziei :-( W bądź każdym razie moje (-)(-) wyglądają co najmniej dziwnie :-p z tego co pamiętam na prawej piersi zawsze miałam delikatnie widoczną żyłę, ale teraz…. wyglądają jakby ktoś mi na (-)(-) zielono-niebieską siatkę naciągnął :-p ale jest opcja, że może być tak przed @ tylko wcześniej mogłam nie zwracać na to uwagi :-) z resztą brzuch mnie pobolewa :-(

Donia- Kasi już wszystko opisałam :-) więc to samo dla Ciebie :-) nie robie sobie nadziei, bo jak mówilaś, wszystko może wskazywać na @ tak, że różnie może być
 
Ostatnia edycja:
reklama
Truskawka, mnie nigdy nie pojawiały się żyłki przed @, dopiero gdy dowiedziałam się o ciąży, na samym początku to właśnie tak wyglądało, jakby mi ktoś pomalował flamastrem po cyckach. Tylko ja miałam takie delikatne niebiesko-różowe żyłeczki, mocniejsze niebieskie miałam przy sutkach.


Młody mnie właśnie skopał i to jeszcze z taką werwą :baffled:...
 
Kasia- ja też nie chcę się nakręcać, ale…. chyba już na to za późno :-p ;-) cóż, postaram się poczekać jeszcze tych kilka dni :-D dodam, że zwykle przed @ o tej porze nie mogłam dotknąć (-)(-), a teraz mogę… ale spokojnie, spokojnie, może po prostu mi się @ spóźnić.

Ael- z tego co pamiętam ja też nigdy przed @ czegoś takiego nie miałam, ale głowy uciąć bym sobie nie dała :-p teraz też zauważyłam przypadkiem, i to jeszcze w lustrze he he i zaczęłam się macać i oglądać- musiało to komicznie wyglądać ;-) a Twój Maluszek to może piłkarz będzie :-D
 
Truskawka a kiedy się testujesz? A cycki to w ogóle Cię bolą?

Ja nie wiem, czemu moje małe wczuwa się w Chucka Norrisa, ale siedziałam sobie i czuje, że się wierci, to się położyłam na łóżku, położyłam ręce na brzuchu i raz kop niezły, za chwilę drugi i tak kilka razy, ale to nie takie muśnięcia to takie konkretne kopnięcia :-D

Ewika ja nie wiem, co mam w sobie, a piszę sobie młody, młode tak jakoś mi wyszło :-)
 
24 tydz 6 miesiac.jpg 24 tydzien 6 miesiac.jpg 24tydz.jpg

To w ramach przeprosin za marudzenie, moje fotki. Brzusio.
Jak widac, pepek mi sie rozjechal juz porzadnie, brzuch to okragla pileczka, i rosne!
To prawda ze w tym okresie brzuch sie bardzo uwidacznia.:szok:
 
reklama
Wow BIG ale big ten brzuszek
pamiętam jak miałaś taką malutą kuleczkę a tu proszę, prawdziwy ciążowy brzuszek

a jak się czujesz w te upały?
 
Do góry