reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Soglam super ze tak z praca idzie. 1800 to bardzo ladna wyplata. I za 2-3 miechy na L4 i odpoczywac w ciazy!
Wiecie co ostatnio mam przerazenie ze moze cos bedzie nie tak, skoro wszystko idzie bez problemow, zero mdlosci, zlego samopoczucia, zero problemow, stresow, az boje sie ze gdzies czekaja za rogiem. Nie mozliwe ze przejde tak wspaniale ciaze... Az zaczynam sie bac,.

Fluidki ode mnie ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
reklama
Hera ja już wczoraj Tobie przesyłałam
ale zawsze chętnie ponownie to zrobię

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Big bo dostaniesz w dupsko!!! żadnego czarnowidzctwa, czy myślisz, że ciąża byłaby określana jako stan błogosławiony gdyby wszystkie cierpiały
wiele moich koleżanek przechodziło "bezboleśnie" ciążę
ciesz się i rozkoszuj tym stanem

ja przyznam, że też siebie obserwuję i dziwię się, że mam tak mało objawów...tyle może jeszcze wszystko przede mną
 
Ostatnia edycja:
Soglam super ze tak z praca idzie. 1800 to bardzo ladna wyplata. I za 2-3 miechy na L4 i odpoczywac w ciazy!
Wiecie co ostatnio mam przerazenie ze moze cos bedzie nie tak, skoro wszystko idzie bez problemow, zero mdlosci, zlego samopoczucia, zero problemow, stresow, az boje sie ze gdzies czekaja za rogiem. Nie mozliwe ze przejde tak wspaniale ciaze... Az zaczynam sie bac,.
Fluidki ode mnie ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


to tylko pozazdrościc...z drugiej strony ja tez czekam na cokolwiek zeby wiedziec ze dobrze się rozwija ciąża....
jakie my wybredne eh....nie ma dolegliwości żle,są też źle.....
co za baby z nas
 
No ja sie najpierw stresowalam ze zero objawow i ze niby to moze swiadczyc ze zle sie ciaza rozwija, pozniej ze po 12 tyg maleje zagrozenie, pozniej ze II trymestr to wogole juz dobrze. Szczerze to uwazam ze nie sztuka zajsc w ciaze, ale sztuka donosic, urodzic i miec zdrowe dziecko. Ale to co mowicie, jest wiele tragedii dookola, to mnie przybija, ale jest tez wiele pieknych wydarzen wiec czemu maja sie one nie przydarzyc nam wlasnie.
 
No ja sie najpierw stresowalam ze zero objawow i ze niby to moze swiadczyc ze zle sie ciaza rozwija, pozniej ze po 12 tyg maleje zagrozenie, pozniej ze II trymestr to wogole juz dobrze. Szczerze to uwazam ze nie sztuka zajsc w ciaze, ale sztuka donosic, urodzic i miec zdrowe dziecko. Ale to co mowicie, jest wiele tragedii dookola, to mnie przybija, ale jest tez wiele pieknych wydarzen wiec czemu maja sie one nie przydarzyc nam wlasnie.

pozwól że poupajam się szczególnie tymi ostatnimi słowami....no i znowu banan na twarzy....żyć nie umierać.....ale mam dobry humor...ktoś chce trochę????

ktoś pytał o wenę na obiad???
ja robie leczo warzywne z ryżem i trochę kuraka z ziołami...:)

pomidorki wyparzam,obieram robie miazgę do tego papryka czerowna z pasemka,cebula,marchewka,cukinia,pieczarek kilka,dusze przez około 30 min doprawiam czosnkiem i ziołami:)

ryż robie sypany zasmażany na patelni,zalewam woda z cary i po 10 min gotowy...:)
 
Ostatnia edycja:
A Ty Big to chyba kopa w dupę chcesz.... Jak Ci lekarz powiedział, że wszystko ok na dodatek zero objawów tych ciężko-mdłościowych, no to kobietoooo! Czego jeszcze?!?!
Się kurna ciesz, że ja za Ciebie przeżywałam mdłości!!! Normalnie, znerwowałaś mnie.....GRRRRRRRRRR!!!!!!!!
 
Kasiu – he he nie Ty pierwsza mówisz, żem szalona- wielu znajomych tak o mnie mówi, już taka jestem :-) Ale wiesz, ja to taki przewrażliwiec jestem, beczę z różnych powodów, a ostatnio to w ogóle szybko się wzruszam z byle powodu, i jak sobie zdałam sprawę, że (chyba) nic nie wyszło to musiałam to jakoś odreagować :-) ale już mi lepiej :-) ale tak na wszelki wypadek trzymaj kciukolki ;-)

Atan- a Ty się monitorujesz? :-) jak to wygląda :-)

Big – super, pierworodny będzie mężczyzna, jak byśkiedyś miała córcie, to będzie miał kto ją bronić he he ;-)

Soglam – nooo świrujesz :-D w takim razie niech Cię cyce bolą- co byś nie miała wątpliwości, że jesteś w ciąży :-D tylko mi później nie narzekać z tego powodu ;-) a tak serio to ile kobiet tyle obiawów, a choćbyś z 10 razy w ciąży była, to i tak każda może być inna :-)

Donia- to Ty pisałaś, że miałaś wcześniej jakieś żyły ma (-)(-) ?? jak to wygląda?? :-)

Big- no następna się znalazła ;-) zamiast się cieszyć, że nic Ci nie dolega, dobrze znosisz ciąże, a w dodatku dzidziuś dobrze się rozwija, to Ty się zamartwiasz :-p niedługo będziesz miała się czego bać, bo tuż za rogiem będzie…. poród :-D łapięęęęę fluidki :-D
 
reklama
Truskawcia tak ja pisałam o żyłach, zaczęły mi prześwitywać przez skórę, ale to już po terminie @ niestety
pisałyśmy juz o tym z dziewczynami, że żadne z objawów przed @ nie potwierdziły się po terminie @ w cyklu zafasolkowanym, nie da się chyba na tej podstawie nic wywnioskować
mnie bolał też brzuch jak na @ ale trochę wyżej

a ja test zrobiłam w 12 dpo :) i wyszedł, 10 Acon polecam, kupowany na allegro, testy owulacyjne też na allegro i też z tej firmy
a co się u Ciebie dzieje?
 
Do góry