reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po raz pierwszy :)

Hej laseczki :)
Na początku: Paluszku- GRATULUJĘ:)
I w innej kwestii, a mianowicie - MAG - zgadzam się z innymi w zupełności! nie truj się tabletkami! po prostu wyluzujcie, czego dobrym przykładem jest Soglam :) ja trzymam w dalszym ciągu kciuki! &&& no i wysyłam ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ :)

A do innych- dziś będę mniej pisać, jutro mam nast egzamin - Antropologia- więc same wiecie :)

ucz się ucz kobiety,żeby potem zostać mgr i żmudnie poszukiwac pracy za jakąs sensowniejsza kwote niż 1500zł...hehe

ja dzis idę na kolejną rozmowe i zobaczymy
jutro tez na 9:00 mnie zaprosili i wstepnie zaakceptowali moje warunki finansowe wec to juz sukces...ufff
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czesc dziewuszki
Jaka u Was pogoda, bo u mnie przeszła straszna burza z gradem i chyba oberwaniem chmury.wrrr...
Mam jeszcze jedno pytanie, bo zaczęłam brac Castagnus w tym cyklu i jakieś mam plamienia(dzisiaj jest 11 dc), wczoraj nic nie było a dzisiaj,sluz pomarańczowo ,kremowy.
Nie wiem czy to efekt działania leku?
 
hej kochane nie mam czaqsu ale szybko przeczytalam bede wieczorkiem bylam u kar4diologa niby wszystko ok ale dostalam skierowanie na holtera jedno dniowego ..
a i poczekalam 1,5h do ginka i powioedzial mi ze jeden mi pecherzyk musial peknac tego 10dc a ten drugi jeszcze nie ma 14mm wiec jeszcze ten cykl nie stracony beda dalsze staranka i zrobil wymaz ;-)a teraz zmykam do pracy bede wieczorkiem
GRATULUJE PALUSZEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!spokojnych 9 miesiecy i nieboj sie zaduzo !!!!!!!!
 
Jak ja marze o burzy ...
Atan trzymam kciuki żeby tym razem wyszło :*

Właśnie zamówiłam testy na allegro z czułością 10 mIU/ml i muszę zacząć działać :-).
Co do leku to nie mam zielonego pojęcia. Jak ostatnio byłam u gina to mi nawet nie zaproponował jakiś tabletek właśnie na bazie ziół tylko powiedział że może mi wyregulować tabletkami anty :| - był to w sumie przypadkowy lekarz bo zależało mi na czasie.
 
U mnie też straszna burza, na szczęście bez gradu, ale lało jak przy oberwaniu chmury... Masakra...
Z lekami zupełnie nie pomogę, nigdy nie brałam
 
To jak koło krk pada, to pewnie do mnie też dojdzie.. ja wrocilam ze spaceru, brzuch to dzis oszalał.. masakrycznie mnie boli. Co dzis dobrego na obiad gotujecie? Bo szukam inspiracji.
 
HEj laseczki! Gratuluje kolejnym dwóm zaciazonym! Ale wiesci zaraz po weekendzie. Meldujcie pieknie jak beta, jak wizyty u lekarza, jak samopoczucie.
Ja dzis caly dzien bieganina, bylam na badaniach, na krzywej cukrowej, u gina. I o dziwo zrobil mi usg na NFZ, gdzie na ostatniej wizycie tez mialam, normalnie zaskocz wielki, mowi prosze sie polozyc, myslalam ze chce mnie pomacac a ten mi usg robi, mowi ze malutki sie rusza, bije mu serduszko i pieknie rosnie, wiec superowo.
Ciesze sie jak glupia!
 
reklama
Do góry