reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Iwasku: rodzice zmienili się taty to nie poznaje żartuje sobie na basen jezdzimy :) najbardziej zalezało mi na tacie żeby on zmienił zdanie i to zakceptował :)
 
Atom dzisiaj mam 34 dc (cykle mam 28 dniowe) pierwszy test zrobiony przed spodziewaną @ dał wynik pozytywny o czułości 10 kolejny o czułości 25 napstenego dnia dał tez wynik pozytywny i za dwa dni zrobiłam jeszcze jeden i tez pozytywny!! Dzisiaj byłam na becie ale akurat w dniu dzisiejszym jak robią badnia to sa na następny dzień wyniki a normalnie są po dwóch trzech godzinkach. W przyszłym tygodniu wybieram sie do ginki :tak:
 
Dzień dobry...

No mam nadzieje ze dzisiaj bede miec lepszy dzień. Sprawy z miom się wyjaśniły,,, także odetchnęłam troche. Bo nie lubie sie kłócic.

Ja mam dziś 23dc. Coraz bliżej do testowania. Wiem sama po sobie , że nie ma co się sugerowac jakimiś objawami. Miałam taki cykl kiedys... długaśny .... wszystkie objawy na fasolke. Niedobrze, słabo, kręcenie sie w głowie, sikanie ból piersi... i co okazało się że @ przyszła. Ja już sie nie łudze żadnymi objawami, poprostu co ma byc to bedzie. Wierze ze wkońcu nam się uda. ;-)

donia 1980 - jak się czujesz, jak samopoczucie?

Iwasek- ty nasza kochana... dużo zdrówka Ci życze dla Ciebie i maleństwa.

kasia.natka - błagam Cię... ureguluj pierwsze cykl...

magenta - testuj ;) Trzymam kciuki.


Dla reszty buzioki ;-)

Basati dziękuję że pytasz, ja na razie mam objawy poowulacyjne, boli mnie podbrzusze nic więcej, ale wiesz, ja miałam jakiś porypany ten cykl, na wykresie temperatur nie jestem w stanie znaleźć owulacji, ale odczuciowo uznaję, że była (śluz, ból jajnika, dodatki test owulacyjny)
A Ty jak się masz? jakieś objawy, syndromy? ja mam dopiero 20dc a Ty już 23
 
Atom dzisiaj mam 34 dc (cykle mam 28 dniowe) pierwszy test zrobiony przed spodziewaną @ dał wynik pozytywny o czułości 10 kolejny o czułości 25 napstenego dnia dał tez wynik pozytywny i za dwa dni zrobiłam jeszcze jeden i tez pozytywny!! Dzisiaj byłam na becie ale akurat w dniu dzisiejszym jak robią badnia to sa na następny dzień wyniki a normalnie są po dwóch trzech godzinkach. W przyszłym tygodniu wybieram sie do ginki :tak:

eeee no to superrrr można już gratulować ale w 100% gratki złoże jutro po becie :-)
 
Wiecie dziewczyny, moja rodzinka mnie tak zahartowała. Mimo, że kochająca to nie zawsze było fajnie. 2 ostatnie lata nim się wyprowadziłam, były trochę frustrujące i bardzo nerwowe. Dużo się działo, dużo złego i smutnego, swego czasu bardzo chciałam się wyprowadzić ale nawet nie miałam możliwości...póki nie pojawił się mój chłop. Zamieszkałam z nim. Oczywiście rodzice mieli do mnie żal o to, że w takiej strasznej tajemnicy się wyprowadziłam, ale nie miałam wyboru. Potem relacje bardzo się poprawiły i są bardzo dobre :)
Teraz z teściem, wiecie, nie lubię osób, które marudzą, cackają się i stoją okoniem (chociaż czasem i ja taka jestem) i model rodziny oraz porządku w jakim mnie wychowano chce kontynuować, więc wiele rzeczy będzie mi przeszkadzać. A nie powiem, niejedna z was nie dałaby sobie kompletnie rady z moim teściem. Nawet opieka nad 95letnią staruszką z bardzo posuniętym Aizheimerem była o niebo lepsza niż dzielenie mieszkania z teściem. Siłę mam, bo nie robię nic na złość, chce mu życie poprawić na lepsze, a szkodzi sobie czasem baardzo. Nie poddaję się bo wiem, że ciągłe drążenie tematu w końcu przynosi efekty. A ja potrafię być męcząca naprawdę długo i nie odpuszczę.
 
Atom dzisiaj mam 34 dc (cykle mam 28 dniowe) pierwszy test zrobiony przed spodziewaną @ dał wynik pozytywny o czułości 10 kolejny o czułości 25 napstenego dnia dał tez wynik pozytywny i za dwa dni zrobiłam jeszcze jeden i tez pozytywny!! Dzisiaj byłam na becie ale akurat w dniu dzisiejszym jak robią badnia to sa na następny dzień wyniki a normalnie są po dwóch trzech godzinkach. W przyszłym tygodniu wybieram sie do ginki :tak:


trzymam &&&&&&
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
My na całe szczęście mieszkamy osobno ale przez chwile też mieszkałam z teściem i powiem wam że mimo, iż człowiek zdrowy bez jakiś konkretnych odchyleń to jednak małżeństwo sdrowsze jak osobno i na swoim mieszka bo prędzej czy później dochodzi do jakiś trudnych sytuacji. Ja z całą pewnością bym nie dała rady w takiej sytuacji jak ty Ael i dlatego też podziwiam cię za siłę i determincję.
 
reklama
witam dziewczyny,
te długie cykle są trochę niepokojące, sama myślałam że po anty będę takie miała, ale mój pierwszy po tabletkach trwał 24 dni, ciekawe jaki będzie następny;
jednym z plusów anty było że dokładnie wiedziałam kiedy przyjdzie okres
 
Do góry