reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Wiesz Bafinko ja po 4 m-cach nieudanych prób poszłam do niego i kazał mi zrobić badania hormonów i usg miałam i pow że wyniki są dobre kazał próbować do roku i jak sie nie uda to badamy mojego małża a potem moją drożność. Tak więc chciałam sie do niego wybrać jak tu nagle dostałam propozycje pracy i tu pojawiłsię problem bo nie chce żeby moje koleżanki miały temat do plotek, a ta przychodnia duża nie jest a zajżeć w karte to nie problem (z ciekawości), gdyby przyjmował prywatnie to by się mój problem rozw nie chce z niego rezygnować bo jest na prawde dobry. Jak pójde do innej przychodni to mam czystą kartotekę i musze wszystko zaczynać od nowa badania też oj ale wam dzisiaj smęcę.
Czasami mam na siebie nerwy po co brałam tyle lat tabl anty mam wrażenie że to one mi wszystko pochrzaniły chociaz lekarz mów że to nie przez nie. Chciałabym się mylić ale czasami tak mi ciężko:(
 
Ostatnia edycja:
Czasami mam na siebie nerwy po co brałam tyle lat tabl anty mam wrażenie że to one mi wszystko pochrzaniły chociaz lekarz mów że to nie przez nie. Chciałabym się mylić ale czasami tak mi ciężko:(

Lenka- dokladnie te same pretensje mam czasami do siebie...że te wszytskie problemy, brak regularnosci w cyklach to przez tabsy brane przez lata:/ Choć pewnie po pierwszym dzidziusu zonowy do nich powroce
 
ja też sporo czasu brałam anty... ale "oczyszczałam się " przez ostatni rok, nawet trochę więcej, bo pamiętam, że ostatnie opakowanie poszło przy ślubie... ale zawsze jak kupowałam kolejny listek zapalało mi się delikatne światełko czy aby nie będzie problemów potem z ciążą... zobaczymy..... i chyba też do nich nie wrócę.....


coś cichutko teraz... uciekam na Mam talent w takim razie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hejka :-) ja się staram 3 rok, a właściwie to czekam do lipca na in vitro z nadzieją, że może wcześniej uda się naturalnie. Ja też jestem za tym, żebyś poszła do ginekologa gdzieś indziej, nie ma co kusić losu.

Jejku anna to strasznie tule, nie wiedzialam ze tak dlugo, ale pewnie dolacze do ciebie, tez zrobie in vitro, jak do roku nie zajde, bo ja nie mam na co czekac
 
a mi powiem szczerze nigdy żadne czerwone światelo się nie paliło przy tabsach, wrecz przeciwnie byłam ich wielka zwolenniczka-w sumie dalej jestem :) Wierze, że oragnizm poprostu potrzebuje powrócic do normalności po tylu latch na hormonach i ze lada moment bedzie mi dane zajsc w ciaze :)
Dla mnie tabsy byly wiela wygoda i czulam sie na nich bezpiecznie...nie widze dla siebie innej alterantywy która dałaby mi taki komfort zabezpieczajcy mnie przed ciąża
 
Ja też byłam ich zwolenniczką chociaż strasznie bolała mnie po nich głowa, zaczęły wypadać mi włosy, wogóle to mam kręcone włosy i o dziwo przestały się kręcić pomyślałam, że to na pewno nie od tabl poszłam do dermatologa, neurologa - zrobiłam kupę badań od czego te bóle głowy, libido spadło prawie do zera i miałam kilka razy zmieniane tabl a mimo wszystko skutki uboczne zauważyłam u siebie. Teraz jest o niebo lepiej i włosy znowu się kręcą, nie wypadają libido... trzeba zapytać męża:) ale ja jestem może jakimś dziwnym przypadkiem i pewnie co niektóre z was to rozśmieszy, ale ja tak miałam i teraz sobie to wszystko porównuje jak było wcześniej a jak jest teraz.
 
cześć lenka- witaj w klubie starających się :)
ja nigdy w życiu nie bralam anty, pierwsze dziecko od kopa a teraz staramy się od lutego :baffled:
 
reklama
Zgadzam sie ze libido spada po anty, ale mnie one zycie ulatwialy, czulam sie po nich dobrze i nie sadze zeby to bylo bezposrednia przyczyna bezplodnosci. W moim przypadku na pewno nie.
 
Do góry